15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

peki 6 sene nasil durdun :KK53:

yaaaa işte fıstıkcım evlilik böyle bişey mecburen duruyorsunnn:97:
ilk 3 sene çok dua ettim fabrika kapansın diye sonra kaderime razı gelmeye başladım kiiiiii
fabrika kapandıııı,manisadan teklif geldi ama eşimin emekliliğine az kalmıştı tekrar doğduğum
ve yaşamayı sevdiğim yere döndükkkk.

kanka sen zaten cinnettin aslisin :KK52::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:azgun diyenede bak hele:KK60::KK60:nan skopca alttan izliyo gelsene olm davetiye mi bekliyon :KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60: duyda inanma :KK60::KK60:

nan topigini biliyorumda blogunda takipcin olcaktim :KK31:
:KK58::KK58::KK58:

ah canim yaaaaaa:KK50: kiyamam :KK14:
ne zaman gtti cumartesi mi yoksa bugün mü :26:bide nereye :26:

14 ocak teslim oldu

kütahyada havaci

:KK43: :KK43: :KK43:

Napem yanımda oturuyor der niye kahkahayla gülüyorsun meraktan bakar:KK60::KK60:Yusufçuk:KK60::KK60:Adam zapıh zannedecek beni sonra:KK60::KK60:
zannetsin :KK60::KK60::KK60: sende dersin askim benim sucum yok :KK53::KK60::KK60::KK60:
alışamadım oralara ev satın almıştık evim harikaydı.cantığı özledim desemmmm:KK34:
98 de geri döndük 2006 da evi sattık,o zamana kadar 2 defa tatil amaçlı gittim evime
ama yinede duramadım
anladim ablam:KK31: tabi insan bi yere alisinca zor oluyo orayi birakmak :KK15:
tatil amacli nasil duramadin :KK30:peki tatile biyerlere gidincede aynisi mi oluyo :26:

yaaaa işte fıstıkcım evlilik böyle bişey mecburen duruyorsunnn:97:
ilk 3 sene çok dua ettim fabrika kapansın diye sonra kaderime razı gelmeye başladım kiiiiii
fabrika kapandıııı,manisadan teklif geldi ama eşimin emekliliğine az kalmıştı tekrar doğduğum
ve yaşamayı sevdiğim yere döndükkkk.

İnsanın sevmediği yerde yaşaması kötü bişey ya bende istanbulu sevmiyorum keşke ankarada olsaydım diyorum ama maalesef iş burada olduğu için katlanıyorsun :KK59: :KK59:

Yarın misafilere tavukgöğsü ben memesi diyorum ona:KK53::KK60:Kek poğaça patates salatası yapacağım yeter mi:26:

İnsanın sevmediği yerde yaşaması kötü bişey ya bende istanbulu sevmiyorum keşke ankarada olsaydım diyorum ama maalesef iş burada olduğu için katlanıyorsun :KK59: :KK59:

sende ankaralısın galibaaa ondan:KK70:iş için mecburen katlanıyor insan:KK70:
bizde küçükken ankaradaydık babam en son ordan emekli oldu.rahmetli amcamda ankara'daydı.

zannetsin :KK60::KK60::KK60: sende dersin askim benim sucum yok :KK53::KK60::KK60::KK60:

anladim ablam:KK31: tabi insan bi yere alisinca zor oluyo orayi birakmak :KK15:
tatil amacli nasil duramadin :KK30:peki tatile biyerlere gidincede aynisi mi oluyo :26:

öyle şehir dışına tatile hiç gitmedim çünkü bizim teknemiz var tekneyle açılıyoruz.

Kızlar ben kaçtım iyi geceler hepinizeeeeeee sabah erken kalkacaz yaniiiii :KK55: :KK58: :KK58:

iyi geceler komşummm:KK3::KK19:
mentalistte mapusa düşmüş don:KK6::KK6:lazımmmm:KK52:

Yarın misafilere tavukgöğsü ben memesi diyorum ona:KK53::KK60:Kek poğaça patates salatası yapacağım yeter mi:26:

yeter:KK8::KK8:
bidaki sefere sultan lokumunu dene çok güzel oluyor bende burdan öğrendim burda kartopu tatlısı diye
yazılmış.

tesekkürler abla ins su gibi akip gider zaman

AMİNNNN

X