15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Vıstık ne çene varmış hee sende de. :82: :82:
bi gelion herkese yetion valla..
maşallah sana maşallah.

nasıl yırtıldı gı anlatsana:26:
evet sayin seyirciler yilin sorusuyla karsi karsiyayiz :82: evet efenim litfen halki bilgilendiriiinnn :94:

Kabız olunca işte dikenli tel çıkar gibi oluyor ve yırtılıyor işteÇok acıyor ama :95::95:Ameliyat dedi doktor ama yine nükseder diye korkuyorum
oy gecmis olsun bende normal kabiz sanmistim baya ciddiymis seninki

gördüm gördüm kapi kitliyolar sanki bence o kilidi kendinize degilde heriflere takin :86: anahtarda sadece sizde kalsin isi saglama almak gerenk

alla belanı ne pohuma geldın
sus konusma

hey gdı heyyy ben eskıden neydın bılın mı vıstık
len sen nerden bılcen daha kucuksun

tebrık koyyom sana
bıde benımkıne bak:82:
bilmem mi kanka :82: ah su yeni nesil yok mu su yeni nesil :94: raydan cikti bunlar raydan cikti :95::görendeeskitopraksancaksmili: :86:

kızdı vallaaafıstkk hal ayaklndı kızım isyanlardaaaaa
sus la asil benim ayaklanmam gerekiyo
tesellı smıle bulamadın lenn ıdare et şunla
la teselli smili milatta kaldi hangi cagda yasiyon kanka patron o smili elimizden alali yil oluyo nerdeyse
:18:

Ya çıksamda katı oluyor dışkımÇok su içmiyorum ondanda olabilir her doktorada güvenemiyorum zaten
nan bu ne :95:
poktan poktan konular:120:

Yeteeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr:95::95:

lan ben alintilari bitirene kadar ine 10 sayfa yazmissiniz :95: az durun motorunuz sogusun olm

evt heycanla bılgılerı beklıom vıstık ama yazan yokanck moktan bahsedıyolar:95:

konusurum olm parayla mı
ayy keske parayla olsa
en cok maaşı almazsam serepsızım

ahh şu yenı nesıl ahhhh

la teselli smili milatta kaldi hangi cagda yasiyon kanka patron o smili elimizden alali yil oluyo nerdeyse

nan bu ne :95:
poktan poktan konular:120:

ben yenı farkettım olm demekkı bunca zaman tesellı etcek bı arkadaşım olmamış ne güzel

totozede diyo ya

konusma

bitti bile :86:

ayyyyyyyyyyy 5000inci mesajin hayirli ugurlu olsun ablam

töbe bismillah ben makina miyim la

teşekkür edrim kankimm

ivittt ivitttt taze kan iyidir her zamannn:86:
anammm keşke herkesin doğumu öyle olsa,pırtlamak gibiiii

hem tatlııı hem de cadııı.bak ekliyim fotosunu da cadılığını bi görün kuzumun..
Eki Görüntüle 125864
anam naptiiinn kiz nazar fln degcek ama pek tatli yaa masallah kardesime aliyim bu zilliyi ne dersin anasi abe kaynana nördün cocuklara nördün cocuklara sevenleri ayirmak günahhh :95: ver kizi vermezsen almasinida bilriim ama zaten :94: üf ne diom ya ben yine te allam

Doğururken onun acısını hissetmez ki insan ağrıdan
Sen ne zaman düşünüyorsun bebe
nana acin ikiye katlanir asil ayrica dogurduktan sonrasinida düsünmen lazim tüm pörtletcen toto kalmicak
vıstıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
ne vaaaaaaaaaaar cenesi düsük

şöle bı 5 yıl daha düşünmuyommm
yuhhunuz abarttin la kac yasinda olcan o zaman cocugun yaninda ebesi gibi kalmada :86:

Birde o dediğine gösterimBir kaç doktor gördü onlarda bir el atsın
vay basima gelen basimiza daslar yagacak gonsuuuuuuuuu gonsu lililililillililillilil :zilgitcekenfstksmili:

Aslıııı vıstık sana soruor baaaaak ....
cevap ver bebis mi geliyo yoksa

sana bısı demıom vıstık evde kalasında duz duvarlara tırmanırsın ınş

olm ben bılıom şaşırdım ama onlarda nasıl şaşırcak bıldım buda bı zaanat dizi cekmek gıbım
vay muzun elinde kalsin emi benim dilim yok mu bende beddua ederim muzu elinde kalasica
düz duvara degil tarkana tirmancam kanka acilisi tarkanla yapcam ya yapcam ya yapcam kacis yok

pıslukkkkkkkkkkkkkk
konusma

1,5 bucuk yasında kızı varr kankaaa coktn gunlamıssshede cok tatlı kuzuyu görsennhee laa o iki salakkk kankaaaa
lan manyak yanlis alinti etmissin

Mecburr yolluyacak tabiiii napsın bilirim o anları bendede vardı sonunda lazerle yaktırdım da geçtiiiiii cozzzzzz diye yaktılar kendimi ateş üzerinde kebaba benzettim
anamm sende mi abla gecmis olsun nereni yaktilar
ula ne cürük gacilarsiniz hepinizinde biyerinden bisi cikiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…