15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

meyvee derkenn işeyen bi meyve varya kanka o geldı aklımaaaaleyn banlanmaakk allama astık olayı yıne bugunn:18:gercı patron bile gelse hızımıaa yetosemezzz:18:abovv hem tutamıyom cenemı hem kokruyommm

Hem çalışıp hem nasıl geyik yapıyorsun la maşallah hızınıza yetişilmez

çok mu zorkanka durumlar nasl sende
çıkışla iyi mmi

meyvee derkenn işeyen bi meyve varya kanka o geldı aklımaaaaleyn banlanmaakk allama astık olayı yıne bugunn:18:gercı patron bile gelse hızımıaa yetosemezzz:18:abovv hem tutamıyom cenemı hem kokruyommm
aynen bende tırsıyom:18:aa yazıyom
Aslı benim toto yaralandı gene la Çok acıy

ağdadan mı kız

leynn yavasınnnn serepsizzlerrrrr:84::95::95:cinnettin etmeyınn benııı fıstık hanım sen benım topıktekş alıntıları düşünnn
laaaaaaaaaaaaaaaann :84: yavasin olum yavasin :84:
höst denyo sen burda alinti yapmion bide benim yaptigim alintilari mi begenmiyon te allam senin topiginde senden cok alinti yapiom utan

de mmietinden sütünden her şeyinden faydalanmak gerek
tarkanı yemk grek

ağda çok iyi alıyokanıyo ama ya
anam kukucanina kastin mi var mazosit misin kanka sen get anam get benim cnaim giymatli

icim tarkani disim sizi yakar böcüm :86:

muzum olsa ayni dertten bendede var derim ama yok iste yok :kücükemrahbakisiatanfstksmili: sen sanki azsin cakaliye böcük

kopuyom o lafa gidip indireydin kanka

Hoşbulduk amma yazıyorsunuz be size yetişilmez coşuklar
yetis la yetisemesen bile yetisebiliyomus gibi yap :86:

çıkışla iyi mmi

ağdadan mı kız

Yok ya ağda olsa yine gabızlıktan top atamıyorum da ondanAtınca acıyAh ah ağdada yapılcak :18::18::18:

ancaa güzleim burdaa topık sahebesı genelde alıntı yaparrr
kanka az topige sahip cik topigi ben actim ama topic hepimizin :94:yok öyle topic sahibesi alinti yapar neyim alintidan kaytarma namissiz :95:
sendeki tecrüpe zaten burdan türkiyeye yol olur
niye öyle diyon bilmemek degil ögrenmmek ayip ögrenmeye calisiyoz yardimci ol kanka

olum nutellayi nasi yicen zalak adiyla beraber kiyamida degisti hatirlatirim

mal mısn olm senbaşk şey kakmıyo diyo kadındazalak ya
kalkarkanka:86:saksıyı çalıştrklitoris olmaraştrişte

öyle dert herkete ossun

ne kadan attık yaa
öyle ama kanka kanka zalak misin klitoris diyo töbe yarabbim neyi aratim sanki bilmioz ama o kalkmaz kanka :86: kus kalkar kus kalkar kartal kalkar kusakabine girer töbe töbe

Ben seni evlenince görcem zırt aslı gabız aslıTopçu aslıBugün tuvalette sen geldin aklıma

baska yerde aklına gelsem sasardım zateeeaha bölee kızım evleınce tetıklıyomuu yoksaa:18:

çıkışla iyi mmi

ağdadan mı kız

kanka durumlar ii bu araaacıkıss füze gibimm

[

QUOTE=__fstk;17080213]laaaaaaaaaaaaaaaann :84: yavasin olum yavasin :84:
höst denyo sen burda alinti yapmion bide benim yaptigim alintilari mi begenmiyon te allam senin topiginde senden cok alinti yapiom utan

anam kukucanina kastin mi var mazosit misin kanka sen get anam get benim cnaim giymatli

icim tarkani disim sizi yakar böcüm :86:

muzum olsa ayni dertten bendede var derim ama yok iste yok :kücükemrahbakisiatanfstksmili: sen sanki azsin cakaliye böcük

kopuyom o lafa gidip indireydin kanka

yetis la yetisemesen bile yetisebiliyomus gibi yap :86:[/QUOTE]

alını vıztıı en alıntıcıı sectım senı kankaaaakızımm yetısemen tabısı yavassın olum sennn

asistanlıgını yapıyommm kızımmmmm dahaaa neeee

bende gördum dedımsenne yazsın salak
duzelt o smıleyı ama hoşuna gtmış düzeltmemış baksana
ellamki düzeltmedigine göre

hadiii ulenn ordannn ben senı vitesı beşlerr gecerımm kızımmmmhalt yimişmişşş
vitesci asli cikardi pencelerini

Seni zaten ne zaman görsem alıntılarla uğraşıyorsun Dünden kalanlara bakarekn bugünkülere yetişemiyorsun kızzGündemi takip et hele
napiyim cano tükkan böyle isliyo :86: giz gündemi benden iyi takip eden varsa hodri meydan bakale büyük bi hizla hem dünün hemde bugünün alintilarini bitirmeye az kaldi ha gayret viztik ha gayret
gel bacım gellatla lafa

yok ben kurdela yapıştırcammalum büyük Açıılış

kanka evlenirsek alallm şokoo
dogrusun kanka bu daha mantikli en büyük hedaye paketinden alip sarmalican iice kanka sokoyu zaten evlenmeden ceyizime alip koycem

Yok ya ağda olsa yine gabızlıktan top atamıyorum da ondanAtınca acıyAh ah ağdada yapılcak :18::18::18:

anaa bende de pırt pırt
lan deliklitoris kalkar ve sürtülüür şeyeoff neyse özelden söylerm

baska yerde aklına gelsem sasardım zateeeaha bölee kızım evleınce tetıklıyomuu yoksaa:18:

kanka durumlar ii bu araaacıkıss füze gibimm

[

ohh ohh maşallahver teskerelerini gitsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…