15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Phill ablaa Fıstııkk
kankaa

Kankaa sen de isyanlardasın.
Aslı sağolsun hepimize bulaştırdı
yok kanka ne isyanlarda olcam mutluyum huzurluyum ne seviyemden ne kalitemden nede gururumdan ödün verdim :82:

bi aslı diyen duydummmm sankiii:82:
laf duymayagör

kanka bu esprnin boku cıktı nenanam yıne mok yaaaa
yiter yag yiter yaaagg :84:

vıztıgın sakın pas verme sakınn:84::86:
kanka utanmaz tirbiyesiz dedigi lafa bak :95:
bende o göz var mi kanka söyle

Ben bir banyo yapeem
yörrrüüüü :88:

hayırdır kanka ne banyyosu buuu
soruya bak kanka ne icin olcek

bu ne leynnnnn:82:
hangi topiğe gitsem pohhh muhabbetiiiii

bi yandanda ''muhteşem 100yıl'' seyrediyommm:111:

Son düzenleme:
teşekkür ederim canlarr ben de çok özledim sizi kısa zaman sonra eski halimde dönücem inş.biraz zzamana ihtiyacım var sanırım.beni unutmayın bak emiöpüyorum hepinizi

teşekkür ederim canlarr ben de çok özledim sizi kısa zaman sonra eski halimde dönücem inş.biraz zzamana ihtiyacım var sanırım.beni unutmayın bak emiöpüyorum hepinizi
unutmak ne demek sacmalama
bu arada ne kadar az kalmis kavusmaniza simdiden gözün aydin

yokkk canım unutmayızzz sen yeterki eski haline dön,kafanı toparladıktan sonra gelirsin

höyttt ne deyonn bre pehlivannn furdurum kelleniii
imza:
kafafurduransultaniyeüyephilemonsmile
kiymayin bana agam hep o aslinin sucu
bu uleyyyn huuuuuuuu gibi olur diye düsündüm sende hosbulmusem uleyyynn demeliydin

vay anasiniiiiiiiiii sayin seyirciler bilin bakayim noldu soklarin soklarinin soklarindalarinin soklarindayim
bilin bakalim kimi buldum kankacanlar medari iftiharimizzzz varolus sebebimizzzzzzzzzzzzzzz kelami buldum kelamii la hala kkdaymisya la kelaaaaaamm hemide ayin 31inde girmis siteye en sooon
la bizim konuda duruyoya hala
:86: vay vay vayyyyyyyyyy abooooooooooooooooooooooooooooooooooooooovvv abovvvv
biz banlandiktan sonra bidaha ugramamistim bu konuya meger neler yazilmis neler :82:
bakin hele tanrica ne yazmis biz neymisiz be abi :82:herkes farkimizin farkinda herkessss :89::82:
http://www.kadinlarkulubu.com/esi-e...n-evine-gelin-gidecegimeltimde-olacak-22.html

:119:

kiymayin bana agam hep o aslinin sucu
bu uleyyyn huuuuuuuu gibi olur diye düsündüm sende hosbulmusem uleyyynn demeliydin

bundan sonra bu topiğin sultaniyesi benummm
kendikendinisultaniyeilanedenüyephilemonsmile:111::111::111:

kızzzz fıstıkk helal olsun saaa azmettin buldun sonunda
etiketi okudun muuu sıkıysa yazın deyoooo
diğer konusunuda okudumm:82:kızcağaz hala tüy derdinde:86:
neyseeee daha bişi yazmıyım malum tehlikeli konuuuu burada ayrı kalmak istemem:111:

çıkıyommm kızlarrr bu gün yokum akşama görüşürüz kısmetseee
beni özleyin anacimmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…