15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

hain köfte

gözün aydın ama ben olsam çemkırırdım:82:

ben ona cemkiremem kiii:18:

taş fırın deseneee :KK53: :KK53:

aynennn :KK60::KK60:

ne haberrrrr kız nasılsınn :KK3: :KK3:

böcüü be duyguçıkmazından haberin varmı gözükmüyor hiçç
nerede şimdi nerde oturuyor konyadamı yine

Hahah kanka muzuna kavuştun sonunda:KK19::KK66::KK60:
Benim muz bir esti bir gürledi dün gece:KK37::KK57:

eee kankaaa sonuc neeee:82:

ben dün rüyamda gelınlık giydım neye gelırkiiii:KK52::KK52::KK52:

Bak bunlar yazıyorrrrr

:123::123::123:

Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.

Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır.

GELİN - GELİNLİK
Sevinç ve neşeye, gelinin eve gelmesi hane halkı için bolluğa,
Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye,
Bir kizin kendisinin, rüyada gelin oldugunu görmesi, yakinda büyük bir kismete kavusacagina,

Gelinlik giymek, ummadığınız bir yerden elinize para geçeceğinin işaretidir.Kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işaret eder.

Bak bunlar yazıyorrrrr

:123::123::123:

Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.

Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır.

GELİN - GELİNLİK
Sevinç ve neşeye, gelinin eve gelmesi hane halkı için bolluğa,
Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye,
Bir kizin kendisinin, rüyada gelin oldugunu görmesi, yakinda büyük bir kismete kavusacagina,

Gelinlik giymek, ummadığınız bir yerden elinize para geçeceğinin işaretidir.Kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işaret eder.

ayyy ablaaaa heycanlandımmmm:KK52::KK52:allahım nasip etsın inşallah tez zamandaaaaa:KK31::KK69:aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

iyi ablacım nolsun sabah sabah açılmaya çalışıyorum
sen ne erken kalkıyosun ya maşallah
ben işe gelmesem öğleden evvel kalkamam herhalde

Allah kolaylık versin canım:KK70:
6.30 kalkıp kahvaltı hazırlıyorum sonrada uykum açılıyor yatamıyorum:KK9:
bende diyomkiiii pazar günü öğlene kadar yatcam,sabahın köründe hortluyom uyuyamıyorum kii:KK50:

aynen canım sepet gibi gittim geldim .bi de oğlan aşı olacak biraz bişeyler yiyip yine okula gidecem pofffff :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Allah kolaylık versinnn çocuklar okula başlayınca annelerde maratona başlıyor:KK52::KK52:
neyseki ben bitirdim o günleri,darısı sizlerin başına.

:KK3::KK3::KK3::KK19:

Günaydınnnn huuuuuuuuuuuuuuu nirdesinizzzzz nannnnn çıkın ortayaaaaaa :KK3: :KK3: :KK55: :KK55:

huuuuuuuuuuu ben geldimmmm:KK3::KK3:
çıktım ortaya komşummmm:KK19:

Günaydııııınnn:KK3::KK23:
Bööccüüükkk muz neyin istemem benim muzum bana yeter:KK69:
Bugün çalışmak istemiyorum:KK50::KK58:

selammmm bebekkk:KK3::KK19:
bu günlük yer değiştirelim miiiiiii:111:
ben senin yerine seve seve işe giderimmmm:KK52::KK52::KK52:

X