15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

ank abla sen o taksimde ki clınıque ye gittin ya tam nerde o bide ne aldın

dilekcim ilk giden ben oldum canım istiklal caddesinden aşağıya iniyor sol tarafta zaten 47 numarada dükkan cilt anlalizin yapılıyor zaten ona göre kremler filan var almak istersen alıyon fiatları biraz tuzlu ama söyleyim bende indirime parfüm girmişti ondan aldım üzerine fark verdim biraz 31 aralıkta son gün biliyon demi

biliyom abla son gun 31 ide evet pahalı biraz netten baktımda kalemleri bile dolarla fln gitmeye calıscam bakim ya bi rebel eczanesi fln var orası deil dimi sen ne kadara aldın parfümü

biliyom abla son gun 31 ide evet pahalı biraz netten baktımda kalemleri bile dolarla fln gitmeye calıscam bakim ya bi rebel eczanesi fln var orası deil dimi sen ne kadara aldın parfümü

rebel eczanesi değil canım dükkanın tabelasında direk clinuqe yazıyor zaten 47 numarada
50 ml 59 liraya aldım normalde 130 filandı ama kokusu çok hoş eşimde çok beğendikokuyu uzun süre kalıyor yani misler gibi

çok pahalı deeelmiş be he bende giderim yarın

Akşama yaprak dökümü var hazırlayın mendilleri kızlarrrrrrr valla eşime dedim sakın diziyi seyrederken benden bişey isteme dedim muz da aldım bugünn yerik artık :125:

tükkanı açam hayrımagünaydınnnnnn
sende olmasan varya

daha yaptigi alintinin farkinda degil ya akli bi karis muzda

uzan söyle diyo mannak nan uzaninca noliii böcük
:bilmemezliktengelencakalfstksmili: :86:

su mu fiskirdi hööööyyyttttt nirden evi su mu basti yogsam astin böcü astin sen yoo anlamadim :86: acikla

yok yaa hazira koncan demiii sonuclari bildiricem dersen ne ala ama yok ben gizli kapakli is yaparim haci dirsen yörrrüüüü :88: ense trasini görek deriz

hay senin muzuna görmemisin muzu olmus tutmus isirmis koparmis hesabi

cekinme cekinme anlat biz bizeyiz surdakapiyi kitledim kimse okumasin diye

yangin nerde cikiyo oda önemli bi ayrinti hangi topmus o nan :86:oynayinca noliii :dakkabasisorusoranfstksmili: :89:
anlatim fevkaladenin fevkinde

abla takkeleri bitirdin sira ayiya mi geldi

ey masallahh bide kiyafet örmüs bu ne hiz ablam
banada ör :82: :yüzsüzfstksmili:

oooooo banada bı şapka ör abla:82:
onun uzmanlik alani takke olm:94: sapkayla neyim ugrastirma kadini

böcüğümm şapka örmesini bilsemm tükkan seninn,ben anca ayı bide takke örmesini biiyom
takke istersen himenn öreyimm saaaa
ahanda bak ben ne dedim böcü bak

anlamadıydımda sımdık anladım ablam sabah açıklama yapmiş
yarepppiiii sükür

ör ablam örr
bıde vıstıka ör ceyısınde hazr olsunnn azcık büyük ör benımkını
o zaten bize coktan örmeye basladi boy boy renk renk aboooo büyük ör diyo battal boy ossun mu la

bana takıl aga onları boşver
lenn sen daha 17 yasında msıın
bu yaşta bu muz merakı kendıne dıkkat et olm dayan yanı daha cok var senın muz görmene
her duyan bi hönkünüz oluyo :86: he öyleyim göstermiom ama demi :82::övüngecfstksmili:
ay bayilazayyyiiimm simdi ne diyo nan bizim muz meraki sadece burda phil abla ank abla dermanim kalmadi hayriniza su böcüge bi aciklama seyttiriverin gi

ben görsem gıdermıydım hacı bıdaha erken gel

ohhhhhhhhhgüle güle kullan ablam sacını kazağını
nan erken ne zaman gelim sen kargalar mokunu yemeden girip cikion

Sabah sabah berbat bir güne uyandım bu da güzel
formundasin yine kankam

gene ısyanlardasın lennn bıktımhee
muzuna kavuşssanda rahatlasak:82::82:nen var
iki dakka muzunu görmese cildiriyo

Yok böcüğüm isyanım muza zaten kavga ettik
kanka nolduuu

günaydınnnnn yafrularrrrrr
ne haber nassınız keyiflerrr nasıl iyimi
iyidir ablam seni sormali

konu türkçe dersıne dönmüş:26:konununn aslı unutulmuş
he hep benim yüzümden

günaydın canlar
ulaaaaaaaaaaaaaaaaaayesillenmissin kankaaaaaaaaaa hayirli ugurlu olsun len hangi bölümdesin haci diyiver hele :94:

Bugüne kadar muzumuz mu vardı?
Muzsuz da yaşarım
bak iste böyle muzu bidaha bulamazsin kanka benden demesi bulmusta bulaniyo ya

hakkat heee ne muza geliyo ne topa hesabi

yine mi tel cinnettinlerin esiginde misin abla

çıkıyommmm kızçelerrrr bi sürü işim varrrrr
sulu sulu öpüyommm siziii
:79:

öyle deme abla gaz verme suna muzu iyi iyi :94: anlatsinda gör insanin elinde böyle muz bidaha zor gecer gör ki niye tartistilar

bende çıkıyom kızlar dışarda işlerim var alışveriş yapmam lazım
kahvaltımı edeyim önce
:79:

kanka kutun dolmus :86:

okudukca gülesim geliyo kanka zaten ben kendim bile ohanziolardayim kalmis ki görenler bu viztik mi diye sasirmasin patron görse varyaaaaaa :82: gurur duyar olm benle

aynen kanka la banlancaz dedigimiz zaman gelmezsler inadina yapr gibi

bende seni seviom pislik kankam benim kankasi yisin igrenc kankasini

caktirma kanka muzuna bi vurrum ahanda böle aninda söz hakki bana gelir

he en kisa zamanda deyip duruyozda:95: o zaman ne zaman kanka :84:

gelmisken kutunuda bosalt kanka :86: mesaj kutunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…