15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

günaydınnnnnn
lenn zebanı banlanmışşdünki konudan mı acep
nan hem zibinin ban yedigi konuyu alintiliyo:89: hemde soruyo yaa

diğer bı değişle ılk dızı günümüzdübzde tabı o gunu andık

lınk ver bulamadım kı
nice dizi günlerine böcügüm

ne linki istion olm ben kendi kendime enlerimi sectim nan :kendikendinegelingüveyolanfstksmili: :86: daha acilmadi topic neyim oldu olcak seneye secerik artikin enleri daha ne zmn acmayi düsünüyolarsa patronu protesto ediyorum:113:

yoooooo ben bilmem hazircene gelsin önüme hec ugrastirmasin beni
o günlere gelirsem tembelligim neyim kalmaz dermisim :azgunfstksmili: :86:

nan fantezi bol bizde zibinla ne fanteziler üretiyoduk hey heeeeeyyy :94: ne günlerdi beahhh
simdi hanimimizin keyfi yetcekte gelcekte yayin yapcazda fantezi üretcez

nasi söndü böcü naptida söndürdü ne tür bi söndürme calismasi oldu bu

he uslusun

allah belani lezzetliymis diyo tebi lezzetsiz olar mi hec hangi cesitlerden yedin nan

neler ettiniz nan tirbiyesiz:jeyyar: dökül dökül sen mi utanican sen utaniyosan benimde genc kiz üryalarim neyim yok o zaman dahada davosa gelmem
hangi fantazileri uyguladin böcü annat neyn litfen halki aydinlatalim
bilenler bilmeyenleri aydinlatsin herbisey acikliga kavussun:94: yoh öyle fantezi sunun uygulamasi benden ama anlatmam dimeler

aha nan:121: allan tongolozu fazlasi yazio ona tiklican ne smiller var böcü bakale :122:bu smil saga neyi cagristiriyo haci :86:
nan ben smillerle fantezik hekaye yazdimdi onu okumus muydun sen

koltuga uzan böcü :94: sikolociktedaviyebaslayandaktirviztiksmili: :86: anlat sinci
cocukluguna inmek gerenk :89: genc kiz fanteziklerinden basla

bıde bana dersınnn
bak benden azgunları var
la senin halihazirda muzun var o 6 yildir basucunda duran muzuna dokunamiyo:86: naber

Son düzenleme:
günaydınnnnn topik halkııı
ben hala oyuncak ayıyı uğraşıyorum
yilbasina mi yetistircen ablam

la alistin tabi hemen baska yönlere cekion yegenime oyuncak ayi örüom didi okumadin mi takke dese anlicamda :94: oyuncak ayi

Ne için bu kadar çaba,emek?NE İÇİİİİNNN??!!!
Ben söyleyeyim cevabını 3 kuruş için EVET 3 KURUŞ!!!
kanka hayirdir noli pek bir asli gördüm seni sakin ol kanka relaxxxx :87: muzunu düsün muzunu :82: sinir neyim kalmaz allama

Kankaaaaa :84::95:
Sıkıldım kanka ya Hayat beni neden yoruyorsun?
allahim allahim sana geliyorum asli yetmezmis gibi birde kendi cinnettiniye oldu yiterin yag yiterin :84: gelinde yayin yapalim cinnetlerden cikin kanka muzunu özledin diye bu haldesin demmi cakaaal bilmiom sanki seni

cn m o sıkıntı bendede varr amaa napcannnn gel beraber cınnettın olakkkim sıktı canını
sende niye var kanka hayirdir saga noldu haaa dogru vites meraki demi eeee kolay deeel kanke hay cinnettininize sizin

nolıy laa sakın olun az bee
nefes alın verınnn ve buna şükredın
üzülmen herseyı kafanıza takman guzeller
aşam herseye rağmen güzel
yok böcük bunlar sakinlesmez bu ikisi varya benim ömrümü cürütcek hos cürüttüler bilem vallah cinnettlerde ben girmem :84: onlarinda beni cinnettinlerden cikarmalari :94:gerekirken ben onlari cinnetlerden cikariyorum haci :95: gelde cinnettin olma vallah 10 yas birden yaslandim 27 yasinda oldum bunlarin sayesinde 30uma merdiven dayadim olum huuu

daha asam diyo la akli neresinde hayla :86:

Neyse saknleştim
Sevgilimle buluşacağım iş çıkışı hahah
yareppi sükür :86: bide cikmayaydin kanka hadin yayin yapak :asiriyayinsizliktanvitaminsizkalanfstksmili:

nan allah seni netmesin böcük :95: ben girdim sen ciktin

bennnn geldmmmmm loooooo saçlarımıyaptırdım çok şükür seda sayan sarı gacı oldumm nan platin röfle attırdım güzel oldu ama birazda çarşıda dolaştım uzun kazaklardan aldım bi tane kendime tayt üzerine giymek içinn çokkk yoruldum ama yaaa her yer ana baba günü resmen

hosgeldin abla kankam ayy foto eklede saclarina bakam bende saclarimi kestirmem gerek kiriklarini aldirmam lazim ama kuaföre gitmeye tirsiyorum hepicini kesiyo namissizlar o yüzden bende gitmiom :86:
güle güle kullan cicilerini bende bu hafta cikcam alisverise

hoşş gördükkkk fısıkcım ahhhh bi bilsem şu foto ekleme işini hllederim hemen kızım geldiğinde öğrenecem artıkkk bizim askerler kesiyor saçları yada sivil kuaförler söylüyoz zaten şu kadar kesin diye sorun çıkmıyor yani sende söleee fazla kesmeyin diye yoksa bizim agalara derim dersin gelir döverik onları sağol canımcım daha iyisi sana olsun tayt içinde uzun kazaklar iyi oluyor

zibin allah belani gitti iste
geldm kanka geldm:82:
ana la zhebaniye ne oldu
sence
zıbın yaa oldumu kızım böle sımdı yılbası önü yaaaa::al işte gelde cinnettin olma yaaaa:96:
kanka patron ii günündeymşaz ceza kesi
manyah iste offfff ins yilbasina kadar acilir nan bani
yettm kanka yettm:92:
manyah yaa ben zibin diom sen muz derdindesin kankanin baninada mi saygin yok kanka
hayirdir bögün icin bi planiniz mi vardi yogsam
nankör işte kanka
zeboş banlanmışşşş
konuyu okuyum biiiii
yine banlandm

duramadı yine çenesi düştüüüüü tabi dedik ona uslu dur diye

kimm vermiş nan ne vermiş anlatın biiiii :84:
bi susmadı gudubet karıgörür o ama:94:yeni yıl geçsn
zibine malım oldu nan dedi ban yiyecem diye kaşındı yine kerata
kaşındmpatronda tuttuğu gibi mapısa:86:hihiiii seda da gitti
oh
zibinle derinns giderken yalnız gitmemişler amaaaaaa:82:
o kız gitmeseydi çatlardm
çok tahrik etti:89:

üçü birden gitmişşş yaaaaa
şimdi bizim kıza bişeyler yollamak lazım demi
don neyim filan ister ikizlere takke lazım olur :92: haaa birde muz filan yollayak :76:
yolla abla yolla:79:totom donduçırçır oldm
Kızlar yılbaşında ne yapacaksınız varmı bişeyler
evdeym bentıkıncam
hemen hazırlayalım donları derinns'de yollayalım :92:
kader birliği yapmışlar derinnsle zeboş,kader mapıstaslarr
ivet sedaya yollamayn:76:
bem bu sene değişiklik yapıp evde oturacağımmm
ahahaa bu süperdiişte

tabisi rakibimiz olamazlar komşucumm gömeriz biz onları :92: :92:
aganın moku üstüne mok olmaz
günaydınnnnnn
lenn zebanı banlanmışşdünki konudan mı acep
lenn böcüliyi yıllar nan
ben mapısta donarkene sen ortalığı yakmıışsn gece
diğer bı değişle ılk dızı günümüzdübzde tabı o gunu andık

lınk ver bulamadım kı
nası andınıız bi de hele

sen pcye yüklemesini ögren gerisi kolay
ay trde güzel kesiyolar ama burdakilerine güvenemiyorum hic ucundan al dedigin zaman bile cok kesiyolar :95:

evet ya güzel oluyo gecen bende aldim uzun bi kazak cektim tayti gittim tabi sonrada dondum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…