15 Nisan'da Cevahirdeyiz

aaah karcım ne izini ben doktora gitmek için bile zor izin alıyorum senağlama

saglık olsun arkadasım ama allah ısla etsın iş yerını dıycem bakma kusuruma..
arkadasım senın ızınlı oldugun bı gun buluşuruz bıkerede sen uzulme arkadasım:)

Selamm kıslarr
Öncelikle Erkan sen erkek misin gerçekten-tatlicadiarzu- Sayfaların tamamını okumadım ama 2 sayfada öle bişi demişssin artık şakamıdır nedir:mymeka:
Neyse buluşmaya gelince bende sizlerle olmak isterim..Herşeyden önce kısmetse taibikii..
Yanlız nisanın ilk haftası AÖF sınavları var..

:)
ayol 15 nisanmışş heheee yeni farkettimlülülülülülü
Bu arada cevahire nasıl gidilirr:çok üzgünüm:

canım hoşgeldın erkan bayan canım :)buluşmada 15 nısanda gel beklerımnerden gelıyon yolu tarıf edım sana..

cevahır alışveriş merkezı şişlinin gobegı mecıdıyekoy ıle şişli arasıdır canem zaten koskoca yer hemen gorursunuz gelınce..15 nısanda saat 2 de cevahırın ıcınde ust katta kahve dunyasında bulusuyoz:)herkesı beklerız

nber kuzum nasılsın hanımlar nerdesınız yaw..ıstanbulda bukadarmı bayan var kızlar kkdakı ıst.dakı arkadasşlarınıza msj atın herkes katılsın yaw..:)cevahırı yıkmamız lazım ogun:)

nber kuzum nasılsın hanımlar nerdesınız yaw..ıstanbulda bukadarmı bayan var kızlar kkdakı ıst.dakı arkadasşlarınıza msj atın herkes katılsın yaw..:)cevahırı yıkmamız lazım ogun:)

kk istanbul kayniiii ama gel gör ki aday bu kadar
mirmirmirmir

kızlar ilgimi çekti bu etkinliğiniz,profilerinizi gezdimde yaşlarınız ufak ufak ben biraz kart kalıom size göre kaydirigubbakcemile3 yoksa desteklemek isterdim kaydirigubbakcemile2

kızlar ilgimi çekti bu etkinliğiniz,profilerinizi gezdimde yaşlarınız ufak ufak ben biraz kart kalıom size göre kaydirigubbakcemile3 yoksa desteklemek isterdim kaydirigubbakcemile2

aşkolsunnnn...... biz her yaşa açığız cicimmm kaydirigubbakcemile5

sağol canım,ne biliim size bakınca öyle,kendimi yaşlı hissettim senağlama

saglık olsun arkadasım ama allah ısla etsın iş yerını dıycem bakma kusuruma..
arkadasım senın ızınlı oldugun bı gun buluşuruz bıkerede sen uzulme arkadasım:)

yok arkadaşım neden kusura bakayım
onlar daha fazlasını da hakediyorlar
senin yerine ben her gün söylüyorum merak etme :roflol:

inşallah kısmet olursa çalışmadığım bi güne denk gelirse katılmayı çok isterim

önemlı olan ruh yasıdr gelmenızı beklerım :9 umarım gelırsınız:=

uzun bi zaman var daha, inş bi problem çıkmazz....keşke daha erken olsa... mirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…