15 Nisan'da Cevahirdeyiz

eh kırmızı acdım bı anda:) sagol bebem osenın guzellıgındı...dıyene bak sende harıkaydın bayıldım halıneee

sibelllllll aßlaayaa koptum aßlaa sen o anda neye kızdın yaaaaa sırnaşık şey

bunlarda bendendelikafadulden

soldan sağa beyyZa,misirdan,EcnailgRee,Desibel,kar,sarp bebek:),serayy

büyük organizatör kar:):)

yine soldan sağa serayy'ın balı sarp bebek

mozi,misirdan,EcnailgRee,Desibel,kar

aybelim,beyyZa

nickini yanlış yazdığım olursa affetsin kızlar:):)

Son düzenleyen: Moderatör:
daha cooooooooook Resim varrrrrr..nerdeee nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeee ..... eeee Kim kimdirr Nicklerimizi de yazın Yawwwwwwwwwwwwwwwwwwwww :dance:

daha cooooooooook Resim varrrrrr..nerdeee nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeee ..... eeee Kim kimdirr Nicklerimizi de yazın Yawwwwwwwwwwwwwwwwwwwww :dance:
unuttum valla nick yazmayıkafamçokkarıştı dur düzeltiyim düzeltebilirsem tabisırnaşık şey

kıskandım yaffffffff
ben taa diğer uçtayımmm
istte olsam asla kaçırmmazdımmmmm

dosluğunuz daim olsun güzel bayanlar.. a.s.sibelcim istanbullara gidip de bizi unutma sakınnsenağlama

cici kızlar sizleri tanıdığıma çok sevindim hepiniz çok cana yakın ve sevimliydiniz
hiç birinizin yüzünden gülüçükler eksik olmasın oldumu
sadece dostluk o masalarda kalmasın
arada böyle bir araya gelelim fıstıklar
hepinizden özür dilerim erken ayrıldığım için
kimbilir nasıl deliler gibi eğlendiniz
hele serayy bebeği çok tatlıydı mahşallah rabbim ana babasına bağışlasın

Son düzenleme:

kıskandım yaffffffff
ben taa diğer uçtayımmm

çatLaaaaaaa patLaaaaaaaaaaaa:jeyyar:

dosluğunuz daim olsun güzel bayanlar.. a.s.sibelcim istanbullara gidip de bizi unutma sakınnsenağlama

te$kür ediyorum kendi adımaa Şeniz

ni demehh yaa cnmcm ßize vakit ayırman yeterr.... a.s.

yaLnız ßen fotoLarın ßazılarındaa sißel aßlamaa ßakakalmı$ım yavv ßoynum tuttulduu kaydirigubbakcemile3

ni demehh yaa cnmcm ßize vakit ayırman yeterr.... a.s.

sizleri tanımak bir ayrıcalıktı böyle dostlara vakit ayrılmazmı
görüşmek üzere öptüm hepinizi
benden sonra kimler geldi yoksam aynı gruplamı kaldınız
aklım hep sizleydi bi ara işleri halledip döneyim dedim
eşim yanımda olmasaydı :1hug:

masummasalla vokalanestezi ayy 2 ki$i daha geLdii ama ßirininn nikini unuttumm digeri de kankasydıı zatii ..... senden sonra geLdiler yanLı$ hatırLamıosamm :uhm:

ay olcem gulmekden kızlar ıkı topıc var resımler bolummus durumda elıf ablaya attım resımlerı ortalık karısdııııı duzen bozulduuuuuu yetış beyzaaa..

kızlar karnım agruy gulmekden yaaaaaaa :)sınırlerım bosalıyo resmen butun yorgunlugum gıdıy :)

aaa hemen duygu somurus yapmayın bakem sız yokken ben vadrım desibelın yanında hıhhh

kıskandım yaffffffff
ben taa diğer uçtayımmm

ayy caım gun gelır ordada bulusurz organızator olarak ben alırım ıplerı şekercımm

buluşmadan gercekten cok keyif aldım :)iyiki ablama (mozi) uyup bende katılmısım.hepınizi tanıdıgıma cok sevıdım :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…