15 Nisan'da Cevahirdeyiz

ßen tarzan kıLıgında geLecemm ßeni $ip$ak tanırsınızz Cevahirde cıßıLdak ßiri görürseniz üstünü yaprakLa kapatan... o ßenim hee

katılım listesi oldukça kabarık. bol bol resim çektirin kızlar. biz çalışan hatunlar işyerinde resimlerinze bakar avunuruz. katılan tüm arkadaşlara sevgiler. hepinizi öpüyorum. bol eğlenceler.... a.s.:enbuyukkk:

hala kesinleşmedi gelip gelmiyceğim üstüne bide üşüttüm sanırım dudaklarım uçukladı yaa senağlama

ßen tarzan kıLıgında geLecemm ßeni $ip$ak tanırsınızz Cevahirde cıßıLdak ßiri görürseniz üstünü yaprakLa kapatan... o ßenim hee

bende matrıx olucamm benıde tanırısnız:)şşt kızlar 15saat kaldıı oleyyyyyyy:))

bende matrıx olucamm benıde tanırısnız:)şşt kızlar 15saat kaldıı oleyyyyyyy:))

nazar degmesinnnn aAmmannnnnnnnnnn o kdrr profil özeL msj ugra$tık Dimi Karrrr...... Valla güme giderrrrrr sırnaşık şeysırnaşık şey

nazar degmesinnnn aAmmannnnnnnnnnn o kdrr profil özeL msj ugra$tık Dimi Karrrr...... Valla güme giderrrrrr sırnaşık şeysırnaşık şey

ay demeyın yaw valla gume gıderım gozumacık sonra kkhavaya ucurum valla :)

kızlar heyecan bastı uyuyamıyorum yaaa heyecandan uykuya dalıp gelemıcem bıde ayyy hepınızı optum ıns guzel ıcten sevgıyle dolu bı gorusme olur ve devamı fazlasıyla gelır helee ramazanda toplu bı ıftar offfffffffffff haden optum canlar.........

Kızlar Neslinin midesi çok bulanıyor, gelemiyecek.
O gelmeyince bende bebekle o kadar yolu göze alamıyorum maalesef.
Gelirken neysede dönüşte trafik oluyor, araba durunca ağlamaya başlıyor oğluşum.
Yanımda biri olmazsa gelemem oraya kadar.
Çok heveslenmiştim ama maalesef artık bir dahaki buluşmaya.
Benim içinde bir kahve için arkadaşlar...

evet bayanlar büyük buluşma geldi
evi uzak olanlar yol alın hadi
ben şimdik birazdan çıkacam yola
eeeehhhhhh yol uzun
nedemiş aşık veysel
uzun inçe bir yoldayım:roflol:

kızlar gunaydınlarrrrrrr uyanmayanlar hadın uyanın bakımmm bulusma yerımız bellı arkadaslar saat 1,30 da kahve dunyasında olucazzzzz benım ustumde kırmızı bı elbıse olcak umarım herkese numara vermısımdır..hepınızı beklıyommm işde buyuk gun benımde artık bu stresden kurtulmam lazım :)karın agrısından geberıcem sımdı :)

kızlar bu buluşmaları niye hep h.içine ayarlıyosunuz?çalışanlar nasıl gelecek?Önümüzde ki ay bende çalışmıyor olacağım size katılabilirim tekar buluşma olursa..şimdiden iyi eğlenceler hepniize

acıl sıfalar neslımıze :)saglık olsun canım hangı semtten gelıyom ..
kız esseeeeeeeeeee hazırLansaaaaaaa
tadlum uyandın ı sen :)
evet bayanlar büyük buluşma geldi
evi uzak olanlar yol alın hadi
ben şimdik birazdan çıkacam yola
eeeehhhhhh yol uzun
nedemiş aşık veysel
uzun inçe bir yoldayım:roflol:

evet canım gıdıcez bugun o yoldan :)bende cıkcam bırazdan ıslerımı halledıp gecmem laım cevahıre yaw sansa hava kapalı bee ıcım baydı..

wallaeeeeeeee yaaaaaaaa hawa kapaLı ßea ßirasdan ßende çıkıciyyyyymmmmmm

cnm ozleden msnnıver mayısta yıne buluscaz ıns anadolu yakasıda muhahhkk sana haber ederrız

kızlar ben cıkıyom anca varırım oraya gelceklerı beklıyommmmm..

Heyyy bende geliyorum.
Dönüşte biri benle gelecek ama kavacığa kadar en azından, yoksa yandım demektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…