15 Nisan'da Cevahirdeyiz

buluşmaya gelmeyının pc sı coksun dedım ne hıkmetse benım pc cokuyo zırt pırt ıkı gun servıse yllaya bılırım kı buluşma resımlerını rahatca atıp eklım kk ya eger gıremezsem merak etmeyın canlarımmm

arkadaslar bende yeni katıldım aranıza bende gelebilirim inşallah sizinle tanışmayı istiyorum benimde yasım 21 kucuk kalmam inşallah yanınızda

arkadaslar bende yeni katıldım aranıza bende gelebilirim inşallah sizinle tanışmayı istiyorum benimde yasım 21 kucuk kalmam inşallah yanınızda

Merak Etme AYnı yaŞta SayILırızz ne Kücügü Yafsss......Ohooooo ßuyur Gel....... yerimseniben

7 gun kaldııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı :)

görüşürüz az sonram kar'çığım cevahirde
ben seni ararım geldiğimde

az önce geldim cevahirden kar'la görüştük kaynaştık
cici kız kahve dünyasında türk üsülü kahve yudumladıkhihoyyyt
haftaya görüşmek üzere kızceler
sakın catlamayın bugün karla buluştuk diye kaydirigubbakcemile3
haftaya çatlamamış şekilde görüşmek üzere by

ayy cok kiskandiiiiiimmmm
konustunuzmu kar mekanda bize ozel kolaylik yapabilirlermi diye konusucakti naptinizzz

ay kızlar gunduguzun karanlıg ıle bulusdum :) cok harıka bı arkadas bırer khve ıctık helekı oglısı maşallah cok şekerdı ıyıkı tanısdım yah harıka bısı bu kızlar haftayı ıple cekıyom ...

ufak ufak buluşmalar başlamış zaten öncesinde büyük buluşmanın:))yaş lafları geçmiş yaş sınırı yok dimi hem benim zaten tutar anneme göre 25 bana göre 26yım:))

ben gelemiyorum kizlar malesef o gune sunum koydular okula gitmem gerekiyor. size iyi eglenceler `

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ßulusmuslar daa hava atıyorLar oLmaz ki ama yaaaaaaaaaa ßüyü ßozuLdu Simdiiiiiiii :dilcikar:

ufak ufak buluşmalar başlamış zaten öncesinde büyük buluşmanın:))yaş lafları geçmiş yaş sınırı yok dimi hem benim zaten tutar anneme göre 25 bana göre 26yım:))
aşk olsun gonuller bır olsun yeter şekercımmmm..
ben gelemiyorum kizlar malesef o gune sunum koydular okula gitmem gerekiyor. Size iyi eglenceler `
canım saglık oolsun ne dıye bılırım kı
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ßulusmuslar daa hava atıyorlar olmaz ki ama yaaaaaaaaaa ßüyü ßozuldu simdiiiiiiii :dilcikar:
canemmm valla banada sürprız ve bırazda şans oldu ıyıkı bulusdum harıka bı arkadas tanıdım...ınş sızlerlende bole guzel dostluıklarımız olur..hava atmıyom ama harıkaydı bugunn :)

ayyy nolur son dakika bişi çıkmasın ya çok istiyorum gelmeyii:Saruboceq:

ayyy nolur son dakika bişi çıkmasın ya çok istiyorum gelmeyii:Saruboceq:

içini rahat tut o gun cevahıre alışverışe gtcekmıssın gıbı dusun panık yapma ozaman bısı cıkmaz :)

içini rahat tut o gun cevahıre alışverışe gtcekmıssın gıbı dusun panık yapma ozaman bısı cıkmaz :)

kahve dünyası saat 13.00 dı dimi?
ya o kahve dünyasındaki çikolata şeysi varya hani akıyoo ben ona saldırmak istiyorum kalabalık olursak saldırıcam siz beni korursunuz:roflol:

kahve dünyası saat 13.00 dı dimi?
ya o kahve dünyasındaki çikolata şeysi varya hani akıyoo ben ona saldırmak istiyorum kalabalık olursak saldırıcam siz beni korursunuz:roflol:

heheh saldır kuzum baskın basanındır tarıh yer ve zaman dogru canem ogun yerız o cıkolatadanda :)tumam senı cunku bugun bende aldım harıka ya oranın cıkolataları:)bıde fıncanları:)

heheh saldır kuzum baskın basanındır tarıh yer ve zaman dogru canem ogun yerız o cıkolatadanda :)tumam senı cunku bugun bende aldım harıka ya oranın cıkolataları:)bıde fıncanları:)

evet ya her gittiğimiz seferde birer fincan yürütsek fincan işini hallederiz diyoruz nişanlımla:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…