15 günlük gecikme yaşayıp yaptığı testler negatif çıksa da pozitifi görenler var mı

hatunsultan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
1.241
1
kızlar merhaba,
benim beklenen adetim 17 kasımdı, sat 21 Ekim, hayatımda en uzun siklusum 28 gün sürmüştür, bugün 40. günüm, çok kere idrar testi ve bir kan testi negatif bu süreler içinde, bayramdan sonra dr ye gideceğim ama bir umut işte, sizlerin arasında da adeti geçtikten 15 gün sonra pozitifi gören var mı,
Bir umut işte benimki de ne yapayım kendime emsal arıyorum................

selam hatun sultan adetıne 1 hafta kalanlar topıgındede yazmıstım sana test yapmadınmı dıye..yapmıssın..benım durumum senın kıne benzıyo ama sonuc aynımı olur bılemem...kızıma hamılelıgımı cok gec ogrendım son adet tarıhım 1 agustos 31 agustos gecesı esımle beraber olduk sonra gecemeyen gunler basladı bızım ıcın ılk bes gun umursamadım..sonrakı her gun test yapmaya basladım ne kanda nede testte cıkıyodu doktor adet sokturucu bıle verdı ıcmedım ıyı kı de ıcmemısım..doktor ımkansız demesıne ragmen bı umut bekledım hamıle oldugumu ogrendıgımde adetım 22 gun gecmıstı gec yumurtlama ve gec yerlesme dıye yorumladı baska bı doktor cok nadır olan bı durum cok sukur kı bızı buldu...ben sanırım 17 gun gectıkten sonra testte gormustum...dedıgım gıbı senı umutlandırmak ıstemem ama ımkansız dıye bısey olmadıgını ben bu yasadıgımla ogrendım...bunu bu sıtede de bı cok kez yazmıstım..sımdı 19 aylık kızım ve ben o adet sokturucuyu ıcmedıgım ıcın her an sukredıyorum...sen yınede bı doktora gozuk en dogrusu bu olur..ınsallah o cok nadır olan seyde senı bulur

ay hadi ya,,,, ciddi mi, ben de hani yoktur ya diyordum kendi kendime... Bak şimdi acep ben de mi...
Ama yok yok kardeş sen eşinle 31 ağustosta birlikte olmuşsun, ben adetimin 18. gününden bu yana birlikte olmadım ki hadi geç döllenme geç yerleşme vs.vs. olsun diyeyim
Neyse zaten çarşamba günü doktora gideceğim ak koyun kara koyun çıkar işte ama ben emsal aradım dedim ya moralim çok bozuktu, ben hani testlerin negatif çıkmasından çok regl olamadığıma üzülüyorum artık, regl olsam sevineceğim aklıma gelmezdi 3 aydır ama ne yapayım bebek olmadığına üzülmedim değil ama bir an önce hastalansam bu çöküntüm geçecek vallahi depresyona girmek üzereyim menopoz oldum diye....

bırlıktelık olmadıysa son 20 gun evet olmayabılır..olsun uzulme elbet bı ay da senı beklıyodur melegın ınsallah hayırlısıyla gelır senı bekletmez...doktora bı an once gıt..allah korusun ıhmal edılcek bı sey degıl

haklısın canım önce şu sorunumu bir halledeyim de bakalım, bebek için daha sonra çalışırız artık çok sağol ilgilendiğin için,

X