15 günde tekrar adet olmak :(

hayatbeninedenyoruyosun

Madem çok günah. oyunu sen bozuyorsun.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
986
551
Kızlar merhaba,

Ben yeni evlendim evlendiğimden beri adet düzensizliğim vardı 3 aydır Doktor kontrolüne gidiyorum dupaston isminde bir ilaç verdi doktorum 2 aydır gebelik düşündüğüm için bu ilacın gebeliğe yan etkisi olmadığını söyledi. Önceki ay gittiğim doktor adetimin başladığı gün ilaca başlamamı söyledi dediği gibi yaptım 15 gün sonra tekrar adet oldum sonra tekrar doktora gittim farklı bir doktora O da ilacı erken başladığım için erken olduğunu söyledi 10 gün ilacı içip bir hafta sonra adet olmam gerekiyordu ama 15. gün adet oldum.
Busefer gittiğim doktorum adet basladiktan 10 gun sonra iç dedi adetim biteli 13 gün oldu yani 3 gündür içiyor olmam lazımdı ama içmedim ben ona rağmen bugün camasirimda cok kotubir kahverengi leke gelmis ped taktım devam ediyor geçen ay da çok koyu geldi yerleşme kanaması sanmiştım ama değilmiş.
Bubay da heveslenmek istemiyorum zaten bukadar erken de yerleşme kanaması olmuyor.
Önceki ay hormonlara da baktırdım hepsi çok normal dedi doktor. Şimdi size sormak istediğim bu kanamalar ne anlama geliyor ne olabilir Bu arada evlenene kadar hiçbir adet düzensizliğim olmamıştı 2 ay önce doktora gittiğimde yumurtalık tembelliği başlangıcı var gibi gözüküyor dedi doktor bu da korkuttu beni ama bu kanamalar normal değil korkuyorum

Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah

Şuanda son durumunuz nedir acaba

Merhaba birşey sorucaktım iki adetim erken geldi başlaması ve diger adetim 18 gün iki adetim bu şekilde hormonlarıma bakılldı utrasyon bişey yok denildi ama tahlillerim düşük denildi arkadaşlarım burda anlayan başka arkadaşlar varmı

Ay evlendikten sonra niyeyse benim de tüm adet düzenim bozuldu. Önceden çok çok düzenliydi. 8 ay doğum kontrol hapı kullandım belki ondan diyorum. Değilse de cidden evlilikle ne alakası var bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…