15 Günde 12.000 İhlas-ı Şerif Hatmi

Tabiki katılmak isterim

Ne kadar okuyoruz ona gore giriyim bi de suresi var mi incekeyemedim kizlar
Ramazan ayının 27. Gecesine kadar 400 tane ihlas süresi okuyoruz canım..
Hemen kısa olarak özetleyeyim canım sonra liste olunca ayrıntılı yazacağım..
Bu ay 2 defa 12.000 ihlas hatmi yapacağız Rabbim izin verirse
Ramazanın 27. Gecesine bağışlama olacak
16.04.2023 kadar okunmalı ..
Kişi başı 400 ihlas süresi okunuyor ..
Bu şekilde canım okurken her bir ihlas süresine besmele çekmeli ve abdestli okumalıyız
Niyetimiz: Peygamber efendimize ve bütün gelmiş geçmiş tüm peygamberlere, şehitlere, şühedalara, evliyalara, tüm ölmüşlerimize ve depremde vefat eden kardeşlerimizin ruhlarına ihlas hatmini hediye ediyoruz.
Her kişinin içinde saklı bir duası ya da niyeti vardır.. Peygamber efendimize bağışlarken isterseniz niyetiniz veya duanız varsa bağışlayabilirsiniz.

MssPARE okudu deyince bende ban yedi o yüzden sen haber verdin sandım abla..
Allah kabul etsin inşallah
Okundu işaretlerim..
Siteye girmiyor heralde iletirsin..
Siteye giriyorum

Okudum diye buraya yazicaktim baktım herkes benide ekle bende varım.gibi yazdığı için liste yeni yapiliyor diye düşündüm üye listesi tam olmadığı için okuduğumu buraya yazmadım.lsite bitince yazayım diye penyez arkadaşa dedim okudum diye sağolsun

400 ihlası şerifi okudum Allah kabul etsin
Rabbimin katına ulaşsın inşallah

Anladım pare..
Aminnnnnn inşallah, ağzına yüreğine sağlık
Okundu atarım listeyi hazırlarken

MssPARE okudu deyince bende ban yedi o yüzden sen haber verdin sandım abla..
Allah kabul etsin inşallah
Okundu işaretlerim..
Siteye girmiyor heralde iletirsin..
siteye giriyor ban yemedi, etiketler çok olunca görmemiştir diye ben sordum ablam.. katılırım dedi pare, sonra okuyup bana yazınca bende unutmamak adına hemen topiğe okuduğunu yazdım. ALLAH kabul etsin aminnn

siteye giriyor ban yemedi, etiketler çok olunca görmemiştir diye ben sordum ablam.. katılırım dedi pare, sonra okuyup bana yazınca bende unutmamak adına hemen topiğe okuduğunu yazdım. ALLAH kabul etsin aminnn
İyi yaptın ablam, Allah razı olsun
İyi düşünmüşsün emeğine sağlık
Aminnnnn inşallah

Canlar katılmak istermisiniz

A Asya89
goah
Gelincik78
kavs-i kuzah
madamseker
Hali
Papatyamveben-Mavi
Peeves
sunpineapple
Teach_Mavi

Katilmak isterim ama gunluk belli miktar okuma seklinde mi oluyor nasil oluyor anlamadim birde dua grubu gibi niyetimizi size mi yazicaz yoksa icimizden mi gecircez sadece cevaplarsaniz sevinirim
Canım etiket ettiğim bildirimde detaylar yazıyor. Günlük değil 16 nisana kadar 400 ihlas okuyup buraya bildirim yapacağız

Tamam kuzum bende katiliyorum okuyabilirim sanirim insaAllah

Katılırım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…