15 Günde 12.000 İhlas-ı Şerif Hatmi

Allah razı olsun canım benim
penyez83

Allah razı olsun canım benim
penyez83
Allah sizlerden de razı olsun ablacım
Ağzına yüreğine sağlık
Amin inşallah, ağzına yüreğine sağlık
Okundu diye işaretlerim
Aminnnn ettiğin güzel duaya çokça Aminnnnn hemşom

Hunharca dua ediyoruz dua etmediğim gün sanki Allahtan uzaklaymışım, babama dua etmemiş de üzmüşüm, sanki korunma kalkanım azalmış gibi hissediyorum yada artık kafayı yiyordum, babami özledim çok
Rabbim dualarımızı kabul etsin kuzum
Aynı duygular içindeyiz hep dua etmek var içimizde, ettiğimizde sanki onlar daha huzurlu ve mutlu olacak gibi hissediyoruz böyle bir hissiyat içimizde ki ..
Ne mutlu ki Rabbim bize dua etmemizi nasip ediyor ya nasip etmeseydi ?
Ahhhh kuzum seni öyle iyi anlıyorum ki Rabbim sabır ve dayanma gücü versin çok zor
Bende çooooooooook özledim annemiii hemde çoooooooook
Ne kadar oldu kuzum babacığın vefat edeli

3.5 sene, zaman geçtikçe azalmiyor, ciğer yangını hiç sonmuyor,alışma da olmuyor bilmiyorum ki nasıl olacak ne olacak, yemek yiyorum uyuyorum kalkıyorum keşke ondan bi haber alsam diyorum bi konuşsa, sohbet etse,kavuşacak mıyız onu bile bilmiyorum, yanimda belki ama görmek istiyorum çaresizlik işte bilmiyorum Allah hepimize sabırlar versin, Hz Muhammed sav dediği gibi kişi sevdiği ile beraberdir,onunlayım ve kavuşursa zaten doğdum doğalı dünya hayatını sevmemiştim, çocuklarımın bana ihtiyacı var Allah onlara bu açıyı yaşatmasın , büyüyüp yuva kurduklarını göreyim, Allah onları bize bağışlasın, onun saçlarını ellerini of Allah im yardım et

Lna16 çok sağol canım benim. .Allah razı olsun hepinizden .sizlerin sayesinde üç ayları dolu dolu geçiyoruz
Rabbim gönlünüzden geçenlerin en hayirlilarini versin inşaallah

Mekanları cennet olsun ,nur içinde uyusunlar
Rabbim sizede sabır versin inşallah

Ah canım
Çok üzgünüm, bu durumlarda herşey boğazımda düğüm oluyor teselli edecek ne bir kelime ne de bir cümle var
Sözün bittiği yer...
Her anında onunlasın onunla yaşıyorsun
Rüyalarda buluşuyorsun, kokusunu duyuyorsun, eşyalarını kokluyorsun, fotoğraflara, videolara bakıyorsun hepsi bu
Mezarına gidiyorsun soğuk bir toprak ne bir ses var ne de bir soluk..
Allah'ım deyip için yanıyor yanıyor taşıyor gözyaşlarınaa
Ah kuzummmm
Evlat her yaşta anne ve babaya muhtaç bunu hücremin her zerresine kadar anladım..
Rabbim kimseyi annesiz babasız bırakmasın
Rabbim cennetinde babacığınla kavuşmayı nasip etsin inşallah
Rabbim evlatlarını sana bağışlasın uzun ömürleri olsun
Dediğin gibi Rabbim hepimize sabır ve dayanma gücü versin
Her zaman yazabilirsin, ben senin yanındayım kuzumm
Dualar ve Kur'an okuyalım huzur bulalım, annem ve babacığın huzurlu ve mutlu bizi beklesinler
Rabbim bizi de iyilerden eylesin Aminnn

Lna16 çok sağol canım benim. .Allah razı olsun hepinizden .sizlerin sayesinde üç ayları dolu dolu geçiyoruz
Rabbim gönlünüzden geçenlerin en hayirlilarini versin inşaallah
Aminnnnnnn inşallah ablacım çokça Aminnnnnn
Ne mutlu bize ki Rabbim kapısında olmamızı istiyor, dua etmemizi nasip ediyor hamd olsun
Her 3 ayları böyle geçirmeyi nasip etsin Rabbim
Allah senden razı olsun ablam
Rabbim herkesin gönlüne göre versin, sıkıntıları varsa gidersin inşallah
İnşallah iyi kullarından oluruz
Rabbim bizi imandan kuran'dan yolundan ayırmasın
Aminnnnnnnn Allah'ım Aminnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…