15 Günde 12.000 İhlas-ı Şerif Hatmi

Askim yarina bitiririm inşallah

200 tane fazladan okudum; okuyamayacak olan olursa diye.
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşaallah.
Lna16
@rana20 En son 28 ocakta siteye girmiş durumu nedir bilmiyoruz

@Esragull Malatyada olduğunu yazmış mesajlarından gördüm

200 + 200 okudum arkadaşlarımızın yerine Lna16 bilgine ablam
Yaaaa siz cansınız güzel kalpli arkadaşlarım
Allah razı olsun
Tamam o zaman kızları okundu diye işaretleme yapayım
Freddy Amin inşallah canım senin okuduğun 200 taneyi de eğer okumayan arkadaş olursa ona bağışlarız

Ben okudum Allahım kabul eylesin inşaAllah
Nevreste abla okuyabildin mi? Okuyamadıysan eğer yardımcı olmak isterim.

Çok çok teşekkür ederim. Kusura bakmayın. Ama şimdi baktım okuyan yoksa ben şimdi okuyacaktim. Tekrar çok teşekkürler Allah razı olsun. Allah'ım bu zorlu süreci tez zamanda bitirsin bütün ülkemiz feraha kavuşsun inşallah

Okundu Allah kabul etsin inşallah ❤

penyez83 isminin altındaki yazıdan tanıdık geliyorsun bı yerden ama çözemedim
Çok çok iyi kalplisin kalbini seveyim burdaki herkes öyle ama ne bliim
Tubisimmm canım kardeşim sevgiyle sarıldım sana RABBİM cümlemizi iyi kalpli insanlar ile karşılaştırsın aminnnnn aynı şehirde yaşıyoruz ya ondan tanıdık geliyordur.. buradaki bir çok arkadaşın ve senin kalbini seviyorum

Lna16 Canım yarısını ben yarısını annem okudu 200 adedin haberin olsun ben kendimi iyi hissetmiyordum o tamamladı. Allah razı olsun senden

Hiç dua okuyacak ne moral vardı ne güç vardı, gidenlere Allah rahmet eylesin,kuzenimle eşi gitti 1 yıllık evlilerdi ,birbirlerine sarılmış halde vefat etmişler, hala etkisinden çıkamıyorum, önca insan onca yaranmamıştık, ölümden korkmuyorum diğer taraf bence kötü biber değil sonuçta Allah a gidiliyor buradan daha güzel bir yer olduğuna eminim ama bilinmezlik görememek ozlemek işte babam da çok severdi kuzenimi, orda karşılamış midir, aynı zamanda babamın kuzeni de gitti yavaş yavaş gidiyor büyükler sonra akranlarımız ve biz,yalan dünya geldik gidiyoruz, bugün duamı okuyacağım, rabbin herkese sabır versin, adaletsiz dünya gerçekten de vicdan sahibi isen yaşamak çok zor, çok üzgünüm yorgunum, burda yazan hamile arkadaşın da babası gitmiş, sanki Allah babamız gitmeden önce Allah bize gebelik vermiş ki tutunacagimiz bir dal vermiş, onun babasının gideceğini de biliyordum çünkü aynı benim yaşadıklarımı yaşıyordu. Bugün 200 tane ihlâsımı okuyorum, Allah kabul etsin.

Allah rahmet eylesin. Sabır ve ferahlık versin sizlere.

Ah canım
Başımız sağolsun çok üzgünüm
Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun
Rabbim kalanlara sabır versin
Çok acı ..
Rabbim bize merhamet etsin, acısın
Çok canlar gitti, gidiyor da
Rabbim size sabır ve dayanma gücü versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…