15 Günde 12.000 İhlas-ı Şerif Hatmi

Dua kardeşlerim herkes iyi mi ?
Deprem bölgesinde kimler var bilmiyorum..
Hepimize geçmiş olsun milletçe 🥺
Okumayacak olan varsa lütfen yazabilir mi ?
Bende ona göre okuyacak kişiler bulayım..
Zaman azaldığı için yazıyorum lütfen yanlış anlamayın..
İhlas hatmimiz yarım kalmasın, tamamlamak nasip etsin Rabbim 🤲🏻

🌿🌿🌿🌿🌿 12.000 İhlas Hatmi🌿🌿🌿🌿

🌿 penyez83 penyez83
🌿 Z Zerre
🌿 @RedGirl
🌿 @Ipek -
🌿 @ezgiisel
🌿 @rapisa
🌿 @Ada-anne
🌿 @kavs-i kuzah
🌿 @Buluts34
🌿 @Aktif Lora
🌿 @rana20
🌿 @RedGirl - annesi 🌿
🌿 @Mavi_Eftelya
🌿 @mesirmacunu
🌿 @slnn12345
🌿 @PiXiEE
🌿 @PiXiEE - annesi 🌿
🌿 Hemsirecik Hemsirecik
🌿 @Bilir kisi
🌿 @-Cookie
🌿 @eczpinar00
🌿 @paeneperfectus
🌿 @Esragull
🌿 @Bluepinkkk - annesi 🌿
🌿 @nursevdi
🌿 @Meva59
🌿 @loyalty16
🌿 B Bukre11
🌿 @Bluepinkkk
🌿 @Zuleyha65
🌿 dreamy07 dreamy07
🌿 Ssevincli Ssevincli
🌿 H Huzurkokanmevsimler - annesi 🌿
🌿 @Cittaslow
🌿 @burcusami
🌿 @Zeynoyi
🌿 @coconatt
🌿 @Mucizevi bekliyorum
🌿 @agustos72
🌿 @Nillatte
🌿 @HALLEYS
🌿 Ahsen555 Ahsen555
🌿 @Magnifiaque

🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿
Askim yarina bitiririm inşallah

200 tane fazladan okudum; okuyamayacak olan olursa diye.
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşaallah.
Lna16 Lna16
@rana20 En son 28 ocakta siteye girmiş durumu nedir bilmiyoruz

@Esragull Malatyada olduğunu yazmış mesajlarından gördüm

200 + 200 okudum arkadaşlarımızın yerine Lna16 Lna16 bilgine ablam ❤️
Yaaaa siz cansınız güzel kalpli arkadaşlarım ☺️☺️☺️🫶🏻🫶🏻🫶🏻
Allah razı olsun 🤲🏻🌸💜🫶🏻
Tamam o zaman kızları okundu diye işaretleme yapayım 💜💜💜💜
Freddy Freddy Amin inşallah canım senin okuduğun 200 taneyi de eğer okumayan arkadaş olursa ona bağışlarız ☺️

Okuduğun ihlâsı da Allah kabul etsin, Allah razı olsun 🤲🏻🌸
Ağzına yüreğine sağlık 🤲🏻🌸
Yok canım estağfurullah..
Çok geçmiş olsun ..
Rabbim yar ve yardımcınız olsun 🤲🏻😢
@coconatt arkadaşımız 200 tane ihlas süresi fazla çekmişti eğer ki okuyamayan olursa onun yerine olur diye 🥲
Allah razı olsun annenin yerine de okundu ✅ işareti yaparım canım ..
Annenin okumasına gerek kalmadı ..
Anneciğinin ellerinden öpüyorum selamlar 🥲
Tekrardan çok geçmiş olsun canım..
Çok çok teşekkür ederim. Kusura bakmayın. Ama şimdi baktım okuyan yoksa ben şimdi okuyacaktim. Tekrar çok teşekkürler Allah razı olsun. ❤️💜Allah'ım bu zorlu süreci tez zamanda bitirsin bütün ülkemiz feraha kavuşsun inşallah 🤲🏻 🌸🌼

🌻🌻 Kızlar bu bir hatırlatma etiketidir 🌻🌻

🌻🌻 Son Okuma Tarihi: 16.02.2023 🌻🌻

Kızlar okuyamayacak olan varsa yazabilir mi ?

Destek oluruz okuruz..
Hatmimiz yarım kalmasın..

🌿🌿🌿🌿🌿 12.000 İhlas Hatmi🌿🌿🌿🌿

🌿 @RedGirl

🌿 @Ada-anne

🌿 @kavs-i kuzah

🌿 @Buluts34

🌿 @Aktif Lora

🌿 @rana20

🌿 @RedGirl - annesi 🌿

🌿 @Mavi_Eftelya

🌿 @PiXiEE

🌿 Hemsirecik Hemsirecik

🌿 @Bilir kisi

🌿 @-Cookie

🌿 @Esragull

🌿 @loyalty16

🌿 B Bukre11

🌿 @Zuleyha65

🌿 dreamy07 dreamy07

🌿 Ssevincli Ssevincli

🌿 H Huzurkokanmevsimler - annesi 🌿

🌿 @Zeynoyi

🌿 @Mucizevi bekliyorum

🌿 @Nillatte

🌿 @HALLEYS

🌿 Ahsen555 Ahsen555

🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿
Okundu Allah kabul etsin inşallah ❤

penyez83 penyez83 isminin altındaki yazıdan tanıdık geliyorsun bı yerden ama çözemedim 😂
Çok çok iyi kalplisin kalbini seveyim 🥰burdaki herkes öyle ama ne bliim 🙈
Tubisimmm canım kardeşim sevgiyle sarıldım sana 🫂 RABBİM cümlemizi iyi kalpli insanlar ile karşılaştırsın aminnnnn 🤲 aynı şehirde yaşıyoruz ya ondan tanıdık geliyordur.. buradaki bir çok arkadaşın ve senin kalbini seviyorum :KK68:

Lna16 Lna16 Canım yarısını ben yarısını annem okudu 200 adedin haberin olsun ben kendimi iyi hissetmiyordum o tamamladı. Allah razı olsun senden 🧡

Hiç dua okuyacak ne moral vardı ne güç vardı, gidenlere Allah rahmet eylesin,kuzenimle eşi gitti 1 yıllık evlilerdi ,birbirlerine sarılmış halde vefat etmişler, hala etkisinden çıkamıyorum, önca insan onca yaranmamıştık, ölümden korkmuyorum diğer taraf bence kötü biber değil sonuçta Allah a gidiliyor buradan daha güzel bir yer olduğuna eminim ama bilinmezlik görememek ozlemek işte:KK43: babam da çok severdi kuzenimi, orda karşılamış midir, aynı zamanda babamın kuzeni de gitti yavaş yavaş gidiyor büyükler sonra akranlarımız ve biz,yalan dünya geldik gidiyoruz, bugün duamı okuyacağım, rabbin herkese sabır versin, adaletsiz dünya gerçekten de vicdan sahibi isen yaşamak çok zor, çok üzgünüm yorgunum, burda yazan hamile arkadaşın da babası gitmiş, sanki Allah babamız gitmeden önce Allah bize gebelik vermiş ki tutunacagimiz bir dal vermiş, onun babasının gideceğini de biliyordum çünkü aynı benim yaşadıklarımı yaşıyordu. Bugün 200 tane ihlâsımı okuyorum, Allah kabul etsin.

Hiç dua okuyacak ne moral vardı ne güç vardı, gidenlere Allah rahmet eylesin,kuzenimle eşi gitti 1 yıllık evlilerdi ,birbirlerine sarılmış halde vefat etmişler, hala etkisinden çıkamıyorum, önca insan onca yaranmamıştık, ölümden korkmuyorum diğer taraf bence kötü biber değil sonuçta Allah a gidiliyor buradan daha güzel bir yer olduğuna eminim ama bilinmezlik görememek ozlemek işte:KK43: babam da çok severdi kuzenimi, orda karşılamış midir, aynı zamanda babamın kuzeni de gitti yavaş yavaş gidiyor büyükler sonra akranlarımız ve biz,yalan dünya geldik gidiyoruz, bugün duamı okuyacağım, rabbin herkese sabır versin, adaletsiz dünya gerçekten de vicdan sahibi isen yaşamak çok zor, çok üzgünüm yorgunum, burda yazan hamile arkadaşın da babası gitmiş, sanki Allah babamız gitmeden önce Allah bize gebelik vermiş ki tutunacagimiz bir dal vermiş, onun babasının gideceğini de biliyordum çünkü aynı benim yaşadıklarımı yaşıyordu. Bugün 200 tane ihlâsımı okuyorum, Allah kabul etsin.
Allah rahmet eylesin. Sabır ve ferahlık versin sizlere.

Ah canım 🥺🥺🥺
Başımız sağolsun çok üzgünüm 😢😢
Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun 🤲🏻🤲🏻🥺🥺
Rabbim kalanlara sabır versin 🤲🏻
Çok acı ..
Rabbim bize merhamet etsin, acısın 🥺
Çok canlar gitti, gidiyor da 😢😢😢
Rabbim size sabır ve dayanma gücü versin 🤲🏻😢

X