15 Günde 12.000 İhlas-ı Şerif Hatmi

200 İhlas’i okudum canim. Rabbim dualarimizi kabul eylesin. Bu mubarek gunde yapilan dualar hurmetine vatanimizi korusun.
Amin inşallah, Allah razı olsun canım
Ağzına yüreğine sağlık
Milletimizin başı sağolsun
Rabbim yar ve yardımcımız olsun acılarımız ortak
Allah'ım korusun

Selin aşkım kaç ihlas okunacak? Ben başlıyorum okumaya

Bende 200 okurum bitmediyse etiketler bana düşmüyor topikler dikkatimi çekerse giriyorum

Bende 200 okurum bitmediyse etiketler bana düşmüyor topikler dikkatimi çekerse giriyorum
Canım bir arkadaşımız duasını okuyamacak istbl arkadaşımız istersen 200 tane ihlas okuyabilirsin..
Şuan Malatya deprem bölgesinde çadırda kalıyorlar.

Son düzenleme:
Canım 16 şubata kadar zamanı var ..
Miraç kandiline bağışlayacağız..
Allah nasip ederse ..
Seni listeye ekleyeyim

iyi aksamlar kardesim ben 23.cüzü anneme veremedim çünkü kuranı kerimi yanına alamamış zamanı var daha çok ama bizim ne olacağımız belli değik malatyada oturalacak ev kalmadı kendi evlerede girmek yasaj gidip getiremiyoruz sizdem ricsm birileri benim yerime alabilirmi 23.cüz bide 1 tane secde namazımız var kusura bakmayın ben çok okumayı isterdim ama olmadı çok üzgünüm ćok basımıza çok sey geldi kıyamet gibi deprem yasadık rabbim kimseye bi daha yaşatmasın

Tamam canım sıkıntı yok ..
Çok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun
Dualarımız sizinle
Lütfen kendinize dikkat edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…