15 aylık bebeğim neden yürümüyor ...

Yurumedik

Ama ayaga kalkmaya ve destekli yurumeye basladi, bunlardan korkuyordu, korkusu gecti en azindan. Ben de bugun yine yaptim, her hafta yapacağım hafta hafta yeni yetenek kazanip bir gun yurur herhalde.
Ay ben de buradan okuyup yaptım bugün

Yurumedik

Ama ayaga kalkmaya ve destekli yurumeye basladi, bunlardan korkuyordu, korkusu gecti en azindan. Ben de bugun yine yaptim, her hafta yapacağım hafta hafta yeni yetenek kazanip bir gun yurur herhalde.
16. aya bir hafta kala yürüdük:) Cuma rituelini yapmayı unuttum. Yurumesi şu şekilde oldu. İlk defa eline bir kalem verdim. Sevdigi bir şekli karalamaya başladı çok hoşuna gitti. Ayağa kendi kendine kalktı o şekilde egilerek karalamaya başladı. Önündeki defteri biraz uzaklastirdim iki adımla geldi. O geldikçe ben uzaklastirdim derken başladı yurumemiz

Hahshsh masallah kuzuya, yalniz kalem biraz tehlikeli bir esya olmus su an kolay dusecek bir sure eline kalem vermeyin annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…