14 subatta evlilik teklifi.......

71115701pj9.png

w457.png

ya enişteler hakketen ne kadar benzıollar birbirine=) kardes desen ınanırım..allaahh mutlu mesut etsın..darısı bızım basımıza..gercı benm sefgilim de güller dökmüş yoluma ama görmedıgım için ustune basıp gectım=) acaba sonunda teklıf mı war dedım ama gelmedI=)neesee artık en azından bışıler yapmayı bılıoomuş..=)
size de hayırlıısııı olsun tekrardan...alllah mutlulugunuzu bozmasın

ya enişteler hakketen ne kadar benzıollar birbirine=) kardes desen ınanırım..allaahh mutlu mesut etsın..darısı bızım basımıza..gercı benm sefgilim de güller dökmüş yoluma ama görmedıgım için ustune basıp gectım=) acaba sonunda teklıf mı war dedım ama gelmedI=)neesee artık en azından bışıler yapmayı bılıoomuş..=)
size de hayırlıısııı olsun tekrardan...alllah mutlulugunuzu bozmasın

gören herkez birbirine benzetiyo canim sengözlerimebaksanab
bizimde hosumuza gitmiyo dessek yalan olur:jeyyar:
iyi dileklerin ve güzel yüregin icin tsklera.s.
seninki yoluna güller dökdüysse demekki dvm i gelicek canimcigim:asigim:

a.s.zuzuuum maşşallah:nazar: ya size.Allah muhabbetinizi artırsın.siz ne güzel insanlarsınız.kardeşin sen ve sevdikleriniz hep mutlu olun.Rabbim herşeyin en güzelini nasib etsin.yüreğinizdeki sevgi hiç eksilmesin daha da artsın.sonsuza dek sevgiyle kalın.:asigim:

ablasinin biricik melegi senin adina oksadar mutlu ve sevincliyimki anlatamam canisi
kardesim oldugun icin diil harika bir insan oldugun icin ilk basda herseyin en iyisini hakediyosun
essiz bir insansin bitanem
allahim mutlulugunuzu hic bozmasin insallah

allahim herkezin gönlüne göre versin

X