14 subatta evlilik teklifi.......

valla çok şekerler kardeşin küçük sanırırm kaç yaşında:)

15subbatda 20 yasina basicak ve o günde allahin izniyle istemeye gelicekler
ablasi gibi acelesi var canimkaydirigubbakcemile3
ama birazda minyon tipli benim bacimkaydirigubbakcemile5
secdigimiz erkeklerimizde biraz kilolarindan dolayi bizden olgun görünüyolarkaydirigubbakcemile3

ne kadar romantik bir damat adayınız varmış benim sevgilim bana böle süslü böyle romantik bir evlenme teklifi yapmadı çok heyecanlanmış o yüzden telefonda söyleyebildi nişanlandıktan sonra bile bekledim belki bi yemeğe çıkartır da beklenen teklifi yapar diye ama yok olmadı ve gerçekten içimde uktedir bu yaşayamadım olağanüstü güzellik.. Sanırım bu yüzden böyle hikayeler beni çok etkiler... Kısmet değilmiş... Allah kız kardeşine bir ömür mutluluk ve huzur versin inşallah...

ne kadar romantik bir damat adayınız varmış benim sevgilim bana böle süslü böyle romantik bir evlenme teklifi yapmadı çok heyecanlanmış o yüzden telefonda söyleyebildi nişanlandıktan sonra bile bekledim belki bi yemeğe çıkartır da beklenen teklifi yapar diye ama yok olmadı ve gerçekten içimde uktedir bu yaşayamadım olağanüstü güzellik.. Sanırım bu yüzden böyle hikayeler beni çok etkiler... Kısmet değilmiş... Allah kız kardeşine bir ömür mutluluk ve huzur versin inşallah...

canim kiyamam sana üzme tatli canini her erkek bir diil romantiklik konusunda
aciksai benimkide cok özel ve güzeldi kendi kendimize basbasayken yapti ama hala unutamam saolsun
iyi dileklerin icin cok tsklerrrr canima.s.
buarada kizkardesimde daha evlilik teklifi yapmadi ve 15subatta beni istemeye gelicekler diye kara kara üzülüyo haberi yok yananiknanik

emrebetl5as8.jpg

w1920.png

emrebetl6lo8.jpg

hayırlısı olsun çok güzel kardeşin için neler yapıyo sevdiği çok seviyo demekki ömür boyu mutlu olurlar inşallah

büyük gün geldi catdi bile
3-4saat sonra kizkardesim dünyanin en mutlu insani olucak eminim
allahim sonlarini hayir eder insallah ve bu mutluluklari hep sürer hic bitmez

allahim herkezin gönlüne göre versin
kizkardesimin adina cok mutluyum
yarinda allahin izniyle istemeye gelicekler hangimiz daha heycanli bilmiyorum :)

tatlisim detaylar birazdan geliyor :)
damadimiz dün fotograf cekdirmis bol bol elime ulasmadi henüz ama bugün istemeye geldiler biliyosun fotolari falan düzenliyim insallah anlatirim yani yazarim :)

kizlar damadimiz cok cok deyisiklikler yapmis fotografda ceken olmus ama henüz elime ulasmadi gelince onlarida paylasirim insallah sizinle
kiz kardesimi is yerinden alip arabaya atdigi gibi gözlerini baglatmis ve harika manzarali bi yere götürmüs yani yasadigimiz yerin en tepesine nerdeysse kus bakisi görüyosun heryeri gölümüzü falan
sonrada demis su tarafdan yukariya dogru dümdüz yürü diye
kizkardesim baslamis titremeye ve heycanla gitmis yalniz basina sonra uzunca merdivenler varmis ordan bir bir takim elbiseli erkekler inmeye baslamislar asaya ellerinde bir tane pembegüllerle :)
kizkardesim sasirmis sok olmus damadimizin akrabalari ve arkadaslariymis hepside hepsi kizkardesimi ortalarina almislar ve gülleri vermisler daha sonra azicik ara brakmislar ve damadimiz elinde tek bir gülle yere cöküp önce gülü sonra kücük bir kagit vermis eline icinde harika bir notla daha sonrada benimle evlenirmisin demis :))))
kizkardesim sokla sevincle heycanla birtürlü cvp verememis ama kabul etmis tabiikide :)
anlicaginiz unutulmaz özel güzel ask ve sevgi dolu bir sevgililer günü oldu onlar icin
aksamada nisana gittik birlikde harika vakit gecirdik
15subattada istemeye geldiler o gün bide dogum günüydü harikaydi oda ya
kizkardesim icin dolu dolu gecen iki gün canim benim ya herseyi hak ediyo onun adina okadar mutluyumki kizkardesim artik resmen sözlü :)
istediler ardindan damadimiz tek tas yüzük takdi
darisi isteyen herkezin basina insallah allahim herkezin gönlüne göre versin canlarimmmmm

img5106sq7.jpg

w640.png

alan memnun varan memnun faslindan sonra
el öpme fasli geldi gecdi
ve damadimiz kizimiza tek tasi takdi
mutfakdada aldim ya seni artik rahatladim dedi :)

X