Göz Makyajı 13 yaşındaki kızım kaşlarını mahvetmiş

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Çok abartıyosunuz bu onun kaşı ilkkez almış öyle yerine gelir.

Kaşların yarısı var anladığım kalan kısmı kalemle çizmek derdi dümdüz ve yukarı eğimli yapıcak kaşlarını .

İnstagram falan çok takip ediyosa ünlülere özenmiştir hepsinin kaşı o şekilde yarısı var diğer kısmı kalem yada dövme.

Babası size neden kızsın? Onun kızınada kızmaya hakkı yok çünkü onun kaşı.

Ben kaşımı aldığımda kızınızdan 1-2 yaş daha küçüktüm kazıdığım bile oldu. İncecik kaşlarla dolaştım yıllarca öyle modaydı son yıllarda kalınlaştırmak içinde yapmadığım kalmadı .

Bu yaşlarda kimisi kaşa kimisi saça takar. Yeterki başka bşy olmasın.
Şimdiki gençlerde madde kullanımı Vs. Aşırı arttı. Bu gibi konular ciddi. Diğerleri halledilir. Kaş uzar tek derdiniz Bu olsun.

o guzel hissediyorsa sizde guzel olmus demelisiniz bence.. su yasima geldim annem hala kaslarima laf eder ama ben cok seviyorum böyle daha guzel ve mutlu hissediyoeum.. vurmak falan kadar sinirlenecek bir sey yok

Artık çocuk değil genç kız, artık sizden bişeyler gizleyebilir bağımsız şeyler yapmak isteyebilir çok çok doğal bunlar. Ben de kesince uzar diye kirpiklerimi kesmiştim görseniz ağlarsınız ve kirpik uzamıyor arkadaşlar... 2 yıl çam terebertini badem yağı sürerek daha normal boyuta getirdim ama kesmeden önceki hale gelmedi. Kaş çıkar yani rahat olun durumu benden iyi. Tavsiye olarak sarımsak kesip sürün her gece, sarımsak kaş çıkarır diye duydum.

Daha yeni öğretmenken bir öğrencimin çalışmama durumunu o kadar takmışımki çocuk bana ne dedi biliyor musunuz hocam bu kadar üzülmenize gerek yok:)
Konu sahibinin kızı da kaşlarından memnun
Annesine göre sorun var sadece:)

Konu sahibinin bu kadar paniklemesinin sebebi kocasının kendisini kötü annelikle suçlayacağını düşünmesi

Bu arada ortaokulda ben de kaşımın yarısını kesmiştim. Annem tek kelime söylememişti. Bide çocuğu dövmeyi düşünmüşsün. Yazık

Siz teog yazinca aklima geldi ortaokuldayken ben de kaslarimi yolardim stresten. Fazla hirsliydim, hep basarili olmak isterdim bu da farkinda olmadan kaslarimdan cikiyordu. Yani bilincli olarak yapmiyor olabililir kizinizi iyi gozlemleyin belki yavrucak strese girmistir.

Bu yaslarda her çocukta oluyor yaa. Arkadasim jiletle kazımıştı kaşlarını kaşları çıkana kadar annesi goz kalemiyle kaş cizmisti her gün agliyodu garibim herkes dalga gecmisti

Sarımsak sürün, hem ceza olsun hem kaşı hemencecik çıksın :) çocuk bu yani sonuçta fazla sa şeyyapmayın.

Benim kızım yok olsa, belki bende sizin gibi kızardım ama yazıyı gülümseyerek okudum olur böyle işler ergenlikte:)
Okuldada anlayacaklardır durumu
Kas kalemi iyi olur
Sarımsakla badem yağı cabuk çıkarıyor
Kızkardeşimin de kasları dökülmüştü bu sayede çıktı amaaa
Bence sen bişey sürme bi aya tamamlanır sıkıntı yok
Bide eskisi gibi cikmazda

Hay Allah'ım gören de daha fena birşey yapmış sanır.
Abartmayın bu kadar. Kıldır uzar.
Biraz da gencin kararlarına saygı duymak lazım. Demekki öyle mutlu oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…