Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Menün güzel olmuş canım da yoktun kaç gündür merak ettim. Umarım bir sorun yoktur. :26:

Ecemmmmm koş maç başlıyor Kızlar ben maç izlemeye kaçıyorum görüşmek üzere

gercekten cok az olmus umarım ılerleyen saatlerde acıkmazsın

acıkırımmdaa yemem hic bisi cok canım bisey isterse ayran yda yogurtla destekliyorum

Bugun 1.5 lt su ictim yatana kadar 2 olur
Narımı 10 bucukta yedim
Yemegi 1 bucukta
Aksam yemegimide sanırım 5 te yemistim

Ama bisey söyliyim o kadar kilo verdim cok sükür hic biseyim cıkmadı yada vucudumda eksik biseyde cıkmadı bizim bey baktırdı zorla :)

Hihihi afyet olsunn :)

Sadece çubuk kraker olmamış onun haricinde harika bir menü Canan' cım tebrik ederim. Kocaman alkış

Teşekkür ederim canım.

teşekkür ederim.çok mutlu oldum:)
başım cok ağrımıştı ve acımıştım.çubuk krakri sırf o yüzdn yedim.belki işe yarar diye.ama işe yaramaı .belki 3 den beri başım ağrıyor.şu an iyice şiddetlendi.benim hiç başım ağrımazdı neden böyle oldu acaba((

veeeee gunun motıvasyonu karsılarınız kızlarrrrrrrrr :)

Eki Görüntüle 850367

voov

Kızlar paylaştıgınız motivasyon resimleri iyi oluyor:) benim 1 haftam bitti squatta :)

ben daha baslayamadim :/

valla ebrucum cok sag ol :) ben de bu hastalik araya girince dukan yapmasam mi demeye basladim

sana da cok gecmis olsun burcucum.

ben e anlamamistim kaptan. gonulden tebrikler.

d
Yat canım yat iyice dinlen. Yorma kendini biran önce iyileşirsin inşallah.
sag ol ebrucum yatiyorum sabahtan beri

afiyet olsun evamaria:)adın unuttum kusura bakma.sen yoktun bir süredir.ebru kura çekti.herkesin bir rakibi var
sen benim rakibimsin.
ama kaptan insaf ,bu kadar kilo vermiş arkadaşı benim rakibim yapmışsın.bütün cezaları ben alırım be yaaaa!!!!!!!

evet en guzelı

agir grip geciriyorm basim catliyo. iki gundur yatiyorum canim yaa

ayyy tabıkı ısterım
walla daha cok hırs bılem yaparım yaaaaaa, ayyyyy pleaseeeee :)

super bı menu olmus canım

herkese selam. sabahtan beri yatiyorum. teldeyim. gecmise bakmaya caliscam simdi. ilac saatini bekliom bi yandan.
geçmiş osun busecim
veeeee gunun motıvasyonu karsılarınız kızlarrrrrrrrr :)

Eki Görüntüle 850367

offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff be

kızlar sürekli tartıldığım için dün tartımın pilini çıkarıp cüzdanıma koydum.bakalım cumaya nasıl olacak?????
bu arada dün tiroid souçlarımı aldım.cok şükür sorun yok.tek sorunun kötü beslenmem olduğu da tescillenmiş oldu böylece

Ayyy bende,listede ilk 11'e girmişimmm:)) onceden 80 kusurlerdeydim:)

ebrucum birinci olman harika, valla takdire sayan, masallah masallah, darısı da bize bakalım:)

ebrucum birinci olman harika, valla takdire sayan, masallah masallah, darısı da bize bakalım:)
Listede daha önce izinli ayrılanlarda vardı. Son düzenlemeye göre sadece aktif olan üyeler listeye girdi. Doğal olarak hepimizin sıralaması yükseldi. Sende gayret edersen ilk ona girersin bir daha ki aya. Bu arada ben listedeki ikinci arkadaşa meydan okudum geçen günlerde. Şuan onunla yarıştayız. (Akrep) Kızlar destek olun bana ben kazanayım yarışı Yani sadece senle yarışmıyorum Tubiş cim

hahahaha supersın ya. ne yalan soylıyım bende dayanamıyorum hergun hergun tartııyorum, oylekı salona koydum artk tartıyı her onunden gecerken ustune cıkıyorum

mesaj sayılarım
4.11.2013=11
3.11.2013.=8
2.11.2013=5

sen de cok güzel ilerlemişsin canım:)
tebrikler:)

onu biliyorum ilk siralarda olmak istiyorum sahsen ben ilk 10 felan

dershanede oldugum icin zor oluyo canim ama haftaya sandvic gotururum belki yeniden yada galeta alirim :)

Tesekkur eder canim :)

agir grip geciriyorm basim catliyo. iki gundur yatiyorum canim yaa

Ayy iki rakipte pert cikti reziliz

İnsallah ikimizde bir an once toparlaniriz canim ya :)

Simdi squat yalicam kizlaaar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…