Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bugün menüm

10:00
1 haslanmis yumurta
1 tam bugday topuz ekmek
salatalik
1 cay kasigi remoulade (mayoneze benziyor)

15:30
4 kepce tarhana corbasi, 1 tabaqkdan biraz daha fazla
salata
yarim dilim tam bugday ekmegi

17:30
1gün kurusu
1 avuc kavrulmus findik

18:00
6 tane kizartma citir tavuk kanadi
(kabugunu ve citirlarini attim)
1 tk sarimsak sosu
1 tk humus

simdiye kadar 1,5lt su, yatana kadar 3 olur.
3 bardak rezene cayi
1 bardak siyah cay

takimin bukadar bos olmasi bana hic iyi gelmedi kizlar.
biraönce tatil bitsinde gelin ya

canım benım dıkkat et kendıne yat dınlen.onlardan yıyecegıne ıhlamur falan ıc,fındıgı da fazla abartma,yıyeceksen de sayıyla ye bence

canım kendın de begenmemıssın zaten menunu.soslar dısında guzel.onlarda buyuk oranda yağ var.bı de bı basladın mı allah muhafaza devamı gelır.sabret canım yeme

takimin bukadar bos olmasi bana hic iyi gelmedi kizlar.
biraönce tatil bitsinde gelin ya
evet ,bı haylı bos burası.artık bu sekılde ıdare edıcez.ne mutluyum kı aılem yanımda aynı sehırde.ınsanlar senede bayram gelsın de aılelerımızı gormeye gıdelım dıye beklıyorlar.onlar ıcın zor bı durum olsa gerek.su an kımbılır hangı sehırlerde ne kadar da mutludurlar..
[/COLOR]

dinleniyorum sürekli yat halindeyim. bir namaza birde yemege kalkiyorum.
findik kac tane yiyebiliriz biliyormusun canim?

sos 2 haftadir uzak durdum bugün bir patlama yasadim resmen.
kendime cok kiziyorum insallah ama insallah yarin daha güzel bir menü olacak.
cünkü dedigin gibi bi kere bozdunmu sonrasi corap sökügü gibi geliyor.

dogrudur ben o duyguyu yaz tatillerinde yasiyorum. burada bayram heyecani bir gün sürüyor en gec 2. gün bitiyor.
ben bayram günü okula gidecegim. univ haric diger okullardaki müslümanlara 1 gün bayram tatili veriyorlar, fakat o gün okulda dersler dvm ediyor, tek fark rapor getirmek zorunda degilsin ve karnede gelmedin diye görünmüyor.
ramazanda zor oluyor sinav olunca ama Rabbim mükafatini iyi not olarak veriyor ki ebedi hayattaki mükafatlari düsünemiyorum bile.
kisaca trde bayrami merak ediyorum, bakalim ne zaman nasip olur.

günaydın kızlar takım ne kdar boş dün biraz dolma sardım büyük bi çelik tencere kadar sonra babamla gezmeye gittik ordan ananemlere bugünde kalan dolmayı sarcam temizlik yapcam tatlı yapcam amannn çok işim var ya

Gunaydin canim :)
Takim gercekten cok bis bende hazir bayram haftasi ders calisiyorum haftaya sinif belirleme sinavi olucaz tekrar dusmemem gerekiyo :)

Bende bugun kuru fasulye yapicam

Ay ben kilo alcam keain o yuzden bugunden itibaren spora basliyorum ve yememede dikkat edicem. Kilomuz ikiye boluncekmis dikkat etmem gerek :)

ben almıosam kilo siz hiç almayın bence canım serbest olduğum halde yiyemiyorum korkuyorum

Selam kızlar, ankaradayız dun geldik hep beraber.. Bayramda.burda olucaz, duzenli bi menum olmssı burda cok zor oluyor, ziyaretlerde herkes bişe veriyor, birini yemesen oburunu yiyorsun, saatler karman corman.. Off bayram bitsinde adam gibi baslaayalım yine.. Daha ben onceki bayramın rehavetini ancak atmıstım ustumden...

Canlarım birazdan yola çıkıyoruz. Annemler Aksaray da yaşıyor. Orda internet yok gelemeyeceğim bir süre. Büyük bir ihtimal bayramın 2. ya da 3. günü geleceğiz. Şimdiden herkesin bayramı mübarek olsun. Kurban keseceklerin kurbanını Allah kabul etsin. Bayram boyunca ne yerseniz yiyin ama cuma günü ortalamada en az herkesten 0,30 ortalama bekliyorum. Cuma bildirim yapmayı unutmuyorsunuz. Kocaman öpüyorum hepinizi

ben almıosam kilo siz hiç almayın bence canım serbest olduğum halde yiyemiyorum korkuyorum

ahahah dimi biz kesinlikle almamalıyız

güle güle git güle güle gel canım seninde bayramın mübarek olsun

slm kızlarrr yeniyim kimseyi tanıyamıyorum daha zamanla muhabbetlere ortak olurum inşş.

merk etme canım toplanınca herkes tanırsın hemen

güle güle kaptancımmmmmmm mrak etme buraları

fındıgı adet olarak bılmıyorum ama sanırım 8-10 tane yeterlı olur.
nerde yasıyorsun canım sen?ben orayı kacırmısım galıba.yurt dısında mısın?
turkıyede bayramı merak edıyorum demıssınisanırım yurt dısında yasıyorsun.eger oyleyse burada bayram telasını bı gormen lazım.
ben bugun de calıstım yarım gundu.hemen uzerımı degıstırıp esımle carsıya cıktık,terzı,utucu,ayakkabıcı,market
ıslerımız vardı.her yerde bır heyecan,kosusturma,gormelısın.bugun arıfe gunu oldugu ıcın her yer cok kalabalıktı.cok yoruldum,yenı geldım eve.

slm kızlarrr yeniyim kimseyi tanıyamıyorum daha zamanla muhabbetlere ortak olurum inşş.
merhaba canım,hosgeldın.ne zaman katıldın bızım takıma,senıo yenı goruyorum,
bıraz takıldıkca burda muhabbete ortak olursun canım,ama sen yıne de bı yerlerden gır
bu arada ısmım nıhal mugla da yasıyorum.28 yasındayım evlıyım,henuz bebegım yok,calısıyorum.sen de kendını tanıtır mısın

ebrucugum sana hayırlı yolculuklar.senın de bayramın mubarek olsun.sag salım gıdın gelın ınsallah.
unutmayız canım bıldırım yapmayı,sen burayı dusunme

merk etme canım toplanınca herkes tanırsın hemen

güle güle kaptancımmmmmmm mrak etme buraları

teşekkur ederım canım

memnun oldum nıhalcım ben de 28 yasındayım 3 yıllık evlıyım bebegım yok ama cık istıyorumm,calışıyorumm

Herkesin Kurban Bayrami Mübarek Olsun

Sevdiklerimizle Nice Bayramlara Insallah. Allah Kurbanlarimizi Kabul Eylesin.
Allah Kimseyi Ac Susuz Birakmasin, Kurbanlardan Özellikle Yoksullarin Faydalanmasini Nasip Eylesin Insallah.

Sagol kaptancim, seninde bayramin müabrek olsun
Bir bilsen bu günki ikramlari, kacamak yapmicam dedim ama olmadi
Is isten gecince, bugün madem oldu bundan sonra hic olmayacak dedim kendime
Fakat simdi ne yapip edip cumaya kadar ekside olmami saglamam lazim, yoksa tartida felegim sasabilir.
Artida gelirsem cok üzüleyegim ama bugünki men´ümden sonra bu kacinilmaz görünüyor.
Insallah umdugum kadar kötü olmaz. gecen haftayla ayni kalsam bile raziyim

evet canim yurt disindayim. buradada müslümanlar kosusturma iceriside oluyor bayram telasi, hazirliklar, alisveris, bayram namazi, misafirlikler filan ama sonucta burada hristiyanlar cogunluk ve sokakta bayram havasi kismen hissediliyor. Evet trafik her zamankinden yogun ve sokaklar müslümanlarla civil civil, herkes bir sevinc icersinde fakat o bir duygu degisk gibi.
burada bayram cok güzel fakat kiyaslayamiyorum. cok merak ediyorum bu yüzden, trdeki akrabalarla bayram kutlamak nasil olurdu filan diye. sokaklarda insanlar nasil filan.
heryerin heyecani farkli güzeldir eminim.

kızlar iti geceler
uzun zamandır uğrayamadım
kayınvalidem hastanesedeydi söykemiştim
eve geldi gelince de misafir akını oldu uğrayama dım
ama bundan sonra sık sık geleceğim çünkü kaçamaka yaptım çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…