Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canim okadar gec kahvalti hic yapmiyorum zaten en gec 12 oluyor.
daha erken olsa daha iyi muhakkak.
fakat sanirim ben gecen ac kalmam haric 2 ögüne alistim galiba.
2 haftada 3.1kg verdim.
stajim bayram sonrasindaki haftada baslayacak.
bayram haftasida okula baslayacagim.
düzelir diye düsünüyorum ama saatlere baktim farkli saatler hep olcak galiba insallah dahada düzensizlesmez menülerim.
dikkat etmek zorundayim cünkü stajim baya uzun sürecek.
henüz sözlesmeyi imzalamadik tabi heran bi degisiklikde olabilir.

canim kendien haksizlik etme eminim kiloluykende güzeldin ama simdi kadinsi hatlarin daha cok ortaya cikmistir.
dedigin gibi kilonu koru.
bu hepimiz icin gecerli bisey zaten

kızlar ben bugün yine yokum haberiniz olsunnnn kendinize dikkat edin kaçamkkkk yokkkkk

tama canim yok
sütle bal icecektim ama evde süt yok. alisverise gideceklerdi bakalim gelirse icmek istiyorum bogazim halane cok fena midemde öyle :2::2::2:

selam kizlar gecmise bakip geldim. kimse yok suanda bende hastayim halen.
dinlenmeye dvm simdilik :2::2:

sanirim menümüde kendim degerlendirecegim

bugün menüm

12:00
2 yumurta, kuru sogan, kirmizi biber ile omlet
1kk beyaz peynir
yarim kücük baget ekmek (tam bugdayli)

18:30
2 balik filet izgara
bol salata
1 limon

1,5lt su
2 bardak nane cayi

yatana kadar su 2-2,5lt olur, cayda artar.

Son düzenleme:
merbalarrrrrr

aranıza katılmak istiyorum kendimi tanıtayım size;

28 yaşındayım,evliyim 3 yıllık evlendıkten sonra 18 kg aldımm.gecen sene 61 kadar düşmüştüm ama 2 aşılama yaptırdığım için dikkat edemedım ve hormon ilaçlarıyla 18 kg aldım yine,artık benım tekrar o kilolara inmem lazım

kılo verebılmek için motıvasyona ihtiyacım var 1,5 sene önce 6.takımdaydım çok güzel kılolar verdım.
benıde aranıza alırsanız sevınırım

Hosgledin canim bende 29 yasindayim bir kizim var muhasebe uzerine calisiyorum diger gruptq nasil kilo vermistin

gayet güzel cnm

hoşgeldin canım ben burcu 21 yaşımdayım sözlüyüm hemşirelik son sınıf öğrencisiyim 13 marttan 23 agustosa kadar 16 kilo verdim şuan mezunum kendini boy hedef kilo ve şuanki kilo şeklinde ve adını söleyerek tanıtırsan sevinirim

gencay bana ciciler aldı kızlar bugün pantolon aldım dar kesim 40 beden bi gömlek aldım 36 beden 2 kazak aldım onlarda medium ve kabinde pantolon deniyorum kızın biride aynısını deniyormuş kız bi beden büyük istedi anneside en büyük o dedi sonra kabinden bi çıktık aynı pantolonmuş en büyüğü 44 tü kızın yüzü düştü annesi diyor ki az ye bak ddiyo beni göstererek ne güzel olmuş gencayda diyo ki teyze sen bunu görseydin 5 ay önce burda aynı şeyi yaşadı ondan sonra kilo verdi dedi ama kızın yaşı küçük 16 filan gencay a biraz uyuz olsamda ayrı bi hayran bakıyo bana oda çok ayrı mesele

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-40.html#post32273978

mezuniyet karnem

başarı hikayem :

​
selam kızlar ben burcu kadınlar kulübü ile tanışmam ocak 2013 te oldu fakat bazı aile sorunlarım nedeniyle katılamadım yarışmaya sonra şubatın 15 inde bi magazaya gittik kampanya vardı 5 liraya çok güzel pantolonlar alıcam dedim fakat 44 bedenin içine giremedim resmen 46 olmuşummsonra bi kaç kere denedim fakat olmadı 2 gün sonra diyeti bıraktım sonra 13. takım ile tanıştım okuldan yorgun geliyordum 1.5 saat spor yapıyordum makarna pilav(zaten sevmem) yemedim ladyline dan o kadar çok şey öğrendim ki diyet yapmadım sağlıklı beslendim ve bunu öğrendim daha sonra 23 ağustosta tam 60 kiloydum yani hedefime ulaşmıştım ama gaza gelip 55 olmak istedim atile gittim geldim 61.5 oldum ve ondan sonra kilo veremedim nefsime hakim olmadım veee artık dedim ver 1 kilo mezun ol dedim ve mezun ol dedim şimdiki hedefim ilk 3 ay 61 in üzerine görmemek daha sonra tekrar kilo vermeyi düşünüyorum ama hepinizi çok ama çok seviyorum iyiki varsınız iyi ki zayıflattınız beni şimdi hatta bugün bayram alışverişi yaptım pantolonum 40 beden dar kesim üstlerim medium eski burcu bunun 2 katı idi. öncelikle püsküüt e daha sonra ladyline vee daha snra takım arkadaşlarıma çok teşekkür ederim sırrım suyu sporu baş tacı edip karbonhidratı çöpe atmak uzun oldu ama içimden gelenlerdi

burcucum güle güle giyi cicilerini bayramda.
ayyyy benim de hayalim 40 beden inşallah veririm

burcucum tebrik ederim canım
senin hikayen de benim gibi
bende b,r akşam çok canım sıkıldı
eşime hadi kalk gidelim dedim
oda offf puffff yapa yapa gitti
orada pantalon denedim ve sonuç 46 beden olmadı 48 i denemedim zaten moralim bozuldu
ve eve heldim başladım
bir kaç gün sonra da size dahil oldum
inşallah senin gibi mezun olmak bize de nasip olur da bizde başarı öykümüzü yazarız

hosgeldin canim ben nur 22 yasimdayim, baslangic ve hedef kilom asagida. takimla birlikte arkadaslarin ve kaptanimizin sayesinde cok güzel kilo veriyxorum. buradan hergün yedigim menüleri paylasiyor arkadaslarla yorum yapiyoruz ona göre bir sonraki menümüz daha güzel hale geliyor ve dayanisma ve sorumluluk icersinde motive olarak kilo veriyoruz.
darisi basian insallah canim.

son dediklerine cok güldüm ya Allah iyiligini versin
ama harika yani woww 46dan 40 bedene
darisi basimiza artikin

tebrik ederim canim tekrar, insallah bizde bigün mezun olup basari hikayemizi kisaca yazacagiz

Günaydın benim güzel takımımın güzel hatunları. Herkese mutlu bir pazar diliyorum sevdikleriyle beraber

Sakın ama sakın kaçamak yapma Ayşenur birde bir kilodan bahsediyorsun. Eğer ortalaman %0.30 un altına düşerse kötü bir ceza gelecek sana haberin olsun. Kesinlikle + kilo istemiyorum hiç kimseden. Özellikle senden.

Tamam canim . Bisey dicem bayram azicik borek felan yiyebilir miyiz

Annemler bu aksam gidiyor bize borek pasta vs yapip dolaba atti da :)

Olcuyu kacirmadan yememde bi sorun olur mu ?
Burcu söylemiş zaten Hanife' cim kaçamak yok

Canımcım burcu istemişti o yuzden attım bende:) sana da atayım:)
Tamamdır canım Bu arada maşallah kızların çok ama çok tatlı

Aşure haricinde çok güzel bir menü olmuş canım. Afiyet olsun.

Merhaba kizlar
kilo veren herkezi tebrik ediyorum

bgun yediklerim

sabah 2 dilim ekmek diet peynir

Arada 4-5 ceviz

19.20 domates corbasi salata ekmek yok

su 1.5 lt falan
Çok ama çok kötü ve sağlıksız bir menü. Bu şekilde kilo veremezsin. Versen bile kısa zamanda verdiğinden fazlasını alırsın. Önemli olan sağlıklı beslenmek. Senin menün çok sağlıksız.

Geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda düzelirsin. Ben dört gündür antibiyotik kullandığım halde hala boğazımın ağrısı geçmedi. Acaba ilaç etki etmiyor mu diye düşünüyorum. Yediklerin güzel ama saatleri problem. Su çok az olmuş daha çok içseydin keşke. Siyah çay yerine de ıhlamur çok iyi olurdu bence.

Yok canım bir sorun yok. Sadece ortalama yüzden çok ama çok düşük oldu. Ama takımda iyi kilo veren arkadaşların sayesinde listeye girdirebildim sizi. Bundan sonra sizden de daha iyi kilolar bekliyorum.

3. olmuşuz kızlarrrrrrr
Bu ortalamayla ilk üçteyiz yaa tebrik ediyorum hepimizi. Son haftalarda ortalamalarımız düşük olmasına rağmen diğer takımların sayesinde ilk üçten hiç inmiyoruz

Seni ayrıca tebrik ediyorum Nihal' cim çok güzel gitmeye başladın. İnşallah en kısa zamanda da hedefine ulaşacağına inanıyorum.

Menün gayet güzel olmuş canım afiyet olsun.

Anliyorum canim insallah duzensiz olmaz :)

Ayyy cok sevindimsenonin adina canim. Bende aliyle gomlek almaya gitmistim ben en buyuk bedeni istemistim magaza calisanida size L olur diyince bi sevindim yanimdada ali vardi dusunun mutlulugumu :)

Tabi simdi S beden giyebiliyorum

Cicilerini gule gule giy canimmmm :)

Gule gule canim . Mezuniyet yazin cok guzel olmus umarim darisi bizim basimizada olur

Kilonu korurkeen insallah azicik daha verirsin

Günaydın benim güzel takımımın güzel hatunları. Herkese mutlu bir pazar diliyorum sevdikleriyle beraber

Gunaydin caniiim :)

Bende musmutlu pazarlar diliyoruuuum

tsk ederim kaptancim.
su o aksam az oldu bogazim cok aciyordu.
caya dikkat ederim.

ben izine ayrildigim kiloyu yanlis baktigim icin daha fazla verdim saniyordum, 300gr görünsede aslinda bu hafta güzel kilo vermistim 1,5kg kadar. cuma günü daha yüksek olacak kaptancim insallah.

Son düzenleme:
Hosgledin canim bende 29 yasindayim bir kizim var muhasebe uzerine calisiyorum diger gruptq nasil kilo vermistin

herkeze çoookkk teşekkür ederim

boyum 159 cm
şuanki kg:79
hedef kg :60

44 bedene zorr oluyorum bende inş sizlerinde desteğiyle kg vericem daha geçen sene 60 düştüysem şimdide düşebıleceğime inanıyorum

kizlar halen cok hastayim bir halsizlik var anlatamam.
ama canim cok tatli cekiyor.
evdede sürekli gözümün önünde findikli cikolata ve cikolatali zencefilli cörekler yeniyor cok güzel kokuyor, acayip canim cekiyor.
bugünü insallah kacamaksiz atlatirim.
kendimi durdurmak icin az önce 1 gün kurusu ile 1 avuc findik yedim oyalandim.
hadi hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…