Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bana mesaj gelmedi canım

nedenki acaba. mesaj kutun dolu mu acaba. yada benimkindemi sorun var.
gönderilmis mesaj listesinde görüyorum ben mesaji

kizlar ben cikayim gelirim yine sonra.
bogazim cok aciyor.
ve karnim patlayacak gibi, (özür) 3 gündür wcye cikamadim. bugün kahvaltida 3 tane gün kurusu yemeyi düsünüyorum.
iyi gelir insallah, cok rahatsiz ediyor dünden beri

***13. TAKIM 330. ETAP ***

akashha (77.1///%)
ayeyldz (73.3///%)
burcugncy (60/59/0.14/%0.23)
323. etapta izne ayrılan üyenin kilosu 7 ye bölündü. Mezun olmak istiyor.
cerenberen16 (92/89/1.5/%1.63) Geçen hafta bildirimde bulunmayan üyenin kilosu 2 ye bölündü.
elifimsuyum (75.8/75/0.8/%1.06)
evamaria (70.3/69.1/1.2/%1.71)

fndkkrdu (55.5/55.3/0.2/%0.36)

JeLiboNuMm (82.6/82.6/0/%0) Sabit
LAydLiNe (64/63.8/0.2/%0.31)

13.TAKIM ORTALAMASI: %

***13. TAKIM 323. ETAP *** YEDİNCİ

burcugncy (60.2/60/0.2/%0.33) Geri dönmek üzere ayrıldı.

Burcu' cum sen ayrılış kilonu 60,2 almışın ama 60 kiloyla ayrılmışsın düzelttim.

***13. TAKIM 323. ETAP *** YEDİNCİ

burcugncy (60.2/60/0.2/%0.33) Geri dönmek üzere ayrıldı.

Burcu' cum sen ayrılış kilonu 60,2 almışın ama 60 kiloyla ayrılmışsın düzelttim.

pardon kaptancım bende bakmıştım ama uyku sersemine ilk kiloya bakmışım

Tuba ve Nur' un ortalamaları çok düşük. Tuba' nın ortalaması 0,18 Nur' un ortalaması 0,02 çıkıyor. Tüm liste tamamlandıktan sonra toplamda 0,30 un altına düşmeyecek şekilde ekleyeceğim. Ama eğer ortalamamız 0,30 un altına düşerse bir hafta daha beklemek zorunda kalacaklar.

Kızlar birde bayramda bildirim yapılmayacak ama bayram sonrası kilolar ikiye bölünecek. Bu nedenle bayramda kimsenin kaçamak yapmaması lazım. Paylaşım alanını arada bir okuyor musunuz?

ben okuyorum kaptancım biliyorsun bugün yazayım demiştim bende bildirimlerden sonra bence haftaya cuma biz kendi aramızda bildirim yapalım en azından uyarma şansımız olur ebrucum ne dersin

ben okumuyordum ama bugün okurum ayy bayramda kaçamak yapmamak çok zor olucak

ben okuyorum kaptancım biliyorsun bugün yazayım demiştim bende bildirimlerden sonra bence haftaya cuma biz kendi aramızda bildirim yapalım en azından uyarma şansımız olur ebrucum ne dersin

bencede biz kendi aramızda paylaşım yapalım ben kesin çok kaçamak yaparım uyarın beni

Tamam o zaman gayet mantıklı bir düşünce. Biz rutin bildirimimizi yapalım haftaya.

Kızlar sindi yine derse giricwm ama once anlatayım
dün kucuk kızımı acile goturduk, oksuruyordu ve gogsunde hırıltısı nefws almasını zorlastırıyordu, bronsitmiş, iğne yaptım bide hava verdik toplam 40 dk
oyle dun ders acıaından da cok.yogundum, evde de devam etti yogunluk ve yorgunluk, simdi cokuykusuzum, ayy ders basladıı:))

Geçmiş olsun canım. İnşallah iyileşir biran önce çünkü çocukların hasta olması çok ama çok kötü.

Kızlar Seda'yla Ayşenur hala bildirim yapmadı. Bir ara Ayşenur' u aşağıda gördüm ama yazmadan çıktı. Lütfen artık şu bildirimlerimizi geciktirmeyelim.

Kızlar Seda'yla Ayşenur hala bildirim yapmadı. Bir ara Ayşenur' u aşağıda gördüm ama yazmadan çıktı. Lütfen artık şu bildirimlerimizi geciktirmeyelim.

merhaba canım nasılsın bebeişin nasıl
nasıl güzel zayıflamışsın sen ya maşllah
ben geri döndüm artık hızla geri vermek istiyorum
senle yarış yapamam da artık
hamile kalmadan önce ki kilona dönebildin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…