12000 ihlas .

Umut_2019 ▶100
15yusra11 ▶100✔
Kafiyesizsiir ▶100
C cansu_tr ▶100
@H M▶100
Şimdi 15yusra11 kardeşimiz icin okuyoru insallah duani ismini yazmak.istersen yaz canim.

Bismillahirrahmanirrahim. Yüce Rabbim sen kudretlisin herşeye kadirsin. Peygamber Efendimiz (sav) yüzü suyu hürmetine bu kulunun gönlünden geçen dualarını ömrüne nail eyle. Bana ve tüm isteyen herkese Saliha kullarından bi evlat nasip eyle hayırlısıyla sağlıkla. Yuvamızın huzuru, mutluluğu, sağlığı her zaman daim olsun. Eşimin ve benim helal, bol kazançlarımız olsun. Bizi kimseye, kimseyi de bize muhtaç etmesin Rabbim. Abimin hastalığına ve tüm hastalara şifa ver Ya'Rabbim. Tüm müslüman alemini cehennem ateşinden koru Ya'Rabbim..

Okudum ben Allah kabul etsin canim.

Tamam canim insallah..
Umutta mola verdi.. birakmayalim okuyalim insallah ufak ufakta olsa liste cogalir sonradan.
50 50 paylasalim umut arkdaşimizinkini..
Canim yusranin niyeti için 100 adet ihlas suresi okudum 50 tane de umut un yerine yusra için okudum Rabbim dualarını hayırlısı ile kabul etsin InşaAllah

Reactions: H M
Haftasonu misafirlerim vardı kızlar yemekti misafiri mutfakti derken harap oldum bugünde temizlik yapıyorum okumam gereken kim.var bana söyleyin okurum

Haftasonu misafirlerim vardı kızlar yemekti misafiri mutfakti derken harap oldum bugünde temizlik yapıyorum okumam gereken kim.var bana söyleyin okurum
Canim umutun niyeti icin senin yerine H M arkadaşımız okumuş sen şimdi Yusra arkadasimiz icin okuyacaksin bir önceki sayfada duası vardı arkadaşımızın

ismim Mine
Duam:Allah'ım vücudumda bulunan tüm hastalıklara şifa ver anneme babama abime yegenlerime ve tüm sevdiklerime sağlık sıhhat nasip eyle abime ve babama hayırlı bol kazançlar nasip eyle.
Allah'ım hem dinim hem dünyam hem ahiretim için hayirli olan iki cihanda da razi olacağın hayırlı bir eş adayıyla evlenip yuvami kurmami cocuklarimin olmasını nasip eyle Amin

Umut_2019 ▶100
15yusra11 ▶100
Kafiyesizsiir ▶100✔
C cansu_tr ▶100
@H M▶100

Kafiyesizsiir duasi:
ismim Mine
Duam:Allah'ım vücudumda bulunan tüm hastalıklara şifa ver anneme babama abime yegenlerime ve tüm sevdiklerime sağlık sıhhat nasip eyle abime ve babama hayırlı bol kazançlar nasip eyle.
Allah'ım hem dinim hem dünyam hem ahiretim için hayirli olan iki cihanda da razi olacağın hayırlı bir eş adayıyla evlenip yuvami kurmami cocuklarimin olmasını nasip eyle Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…