12000 ihlas .

Kızlar listemiz bitti basa dönüyoruz cıkmak isteyen var mı herkes devam ediyor mu yeni katılmak isteyen arkadaslar varsa onları da ekleyeyim

Okudum canım, Rabbim kabul buyursun

Ben devam etmek isterim, acaba bayramdan sonra başlasak nasıl olur? Önce olsun diyorsanız da sıkıntı yok benim için
bence de bayramdan sonra devam edilim çünkü hepimiz bayram telaşında olucaz veya int çekmeyen yerlerde olabiliriz malum memlekete falan gidenler olur kopukluk olur diye düşünüyorum

bence de bayramdan sonra devam edilim çünkü hepimiz bayram telaşında olucaz veya int çekmeyen yerlerde olabiliriz malum memlekete falan gidenler olur kopukluk olur diye düşünüyorum
Ben devam etmek isterim, acaba bayramdan sonra başlasak nasıl olur? Önce olsun diyorsanız da sıkıntı yok benim için
Tamam kızlar olur bayramdan sonra baslarız

@zeynoc17 ben yeni listeye katılamayacağım bu ara biraz yoğunluğum var. Size hayırlı okumalar dualarınızı Allah kabul etsin inşallah.

Kızlar listeyi düzenledim listedeki arkadaslar devam ediyorsunuz degil mi? Snigurucka canım seni de ekledim bilgin olsun.. Baska katılmak isteyen varsa liste alıma acık, mazeretli olan yada mazereti bitenler de bildirirse ona göre baslarız cuma günü okumaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…