12000 ihlas .

C cansu_tr (76 adet ihlas )

derin sularda (77 adet ihlas)

tugce0640 (77 adet ihlas )

K Khvekokusu20 (77 adet ihlas )

stanki (77 adet ihlas )

ferrarisini satan bilge (mazeretli )

A almasy (77 adet ihlas )

sera44 (mazeretli)

M Minikbirmucizemeselesi (Gül-Rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli,imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah (77 adet ihlas )

B Beto2012 (77 adet ihlas)

B Beto2012 kayınvalidesi (77 adet ihlas )

Ocalh (77 adet)

Sezinto (77 adet ihlas)

durkan (77 adet ihlas)

yorgun anneanne (77 adet ihlas )

Dua sırası B Beto2012 (Betül) arkadaşımızda Duası hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak ♥

Kızlar en gec persembe sabaha bitirelim lütfen

Sira bende mi ne cabuk duami da unutmamissin cani.

K Khvekokusu20 (77 adet ihlas )♥

stanki (77 adet ihlas )

sera44 (mazeretli)

M Minikbirmucizemeselesi (Gül-Rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli,imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah (77 adet ihlas )

Ocalh (77 adet)

Sezinto (77 adet ihlas)

durkan (77 adet ihlas)

Dua sırası B Beto2012 (Betül) arkadaşımızda Duası hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak ♥

Neden kızdın bana anlayamadım mazeretli olduğum için okuyamıyorum haber vermiştim henüz bitmedi mazeretim dilersen çıkarabilirsin listeden ne diyebilirim ki

Ikimizde okuduk Allah kabul etsin insallah. Kizlar hepinizden Allah razi olsun ne muradiniz vaarsa versin rabbim

K Khvekokusu20 (77 adet ihlas )♥

stanki (77 adet ihlas )

sera44 (mazeretli)

Ocalh (77 adet)

Sezinto (77 adet ihlas)

durkan (77 adet ihlas)

Neden kızdın bana anlayamadım mazeretli olduğum için okuyamıyorum haber vermiştim henüz bitmedi mazeretim dilersen çıkarabilirsin listeden ne diyebilirim ki
Sana kızmadım canım şimdi geriye dönüp baktım regl olmus olabilirim yazmıssın bana net olarak mazeretliyim yazmamıssın hatırlamadım bile o yuzden sana da sayı vermişim bildirim bekliyordum okudum yazmadığın için. Liste cok yavas ilerliyor buraya girip bildirim yapmayan arkadas cok fazla en gec salı diyorum persembe oluyor bitmiyor dua bekleyen arkadaslarmıza ayıp oluyor,, genel olarak yazdım yani dikkat edelim diye

Okudum Rabbim kabul etsin tez vakitte

Yok ben regli oldum bugün serra arkadasımızdaymıs sıra sanırım ama okuyamadım demistim canım unutmus olabilirsin haklısın evet bende simdi geriye dönüp baktım karısmıs baya bir iki kiside sayı vermissin bide mazeretli diyede eklemissin ben en iyisi serradan sonra ki kişilerin hepsine mazeretim bittikten sonra okuyayım hak geçmesin yarın yada cumartesi tamamen biter büyük ihtimalle okurum insallah dediğim gibi kasten bisey yapmadım ama yinede kusura bakmayın hakkınızı helal edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…