12000 ihlas .

C cansu_tr (125 adet )

derin sularda (125 adet )

tugce0640 (125 adet )

K Khvekokusu20 (125 adet)

stanki ( 125 adet )

ferrarisini satan bilge (mazeretli )

A almasy (125 adet )

Dil-i bitab (125 adet)

sera44 (mazeretli)

M Minikbirmucizemeselesi (Gül-Rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli,imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah (125 adet)

Dua sırası M Minikbirmucizemeselesi (Gül) arkadasımızda Duası tez vakitte sağlıklı sıhhatli, imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar sahibi olmak

Kızlar en gec pazartesi gunune bitirelim inşallah

Okudum Allah kabul etsin inşallah.

Okudum.rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli,güzel ahlaklı,uslu,merhametli,imanlı kuranlı,evlatlar nasip etsin inşallah hepimizeAmin

Okudum.rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli,güzel ahlaklı,uslu,merhametli,imanlı kuranlı,evlatlar nasip etsin inşallah hepimizeAmin
Merhaba arkadaslar. Bende okumak istiyorum nasil oluyor? Bende saglikli bebegim olsun diye dua istiyorum sizden. Ilk bebgimi sonlandirmak zorunda kaldim. 2.si nasipse saglikli olur insallah amin

Merhaba arkadaslar. Bende okumak istiyorum nasil oluyor? Bende saglikli bebegim olsun diye dua istiyorum sizden. Ilk bebgimi sonlandirmak zorunda kaldim. 2.si nasipse saglikli olur insallah amin
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım.yarın akşam a kadar bitecek Salı günü yeni listeye başlıycaz o zaman listeye adınızı yazdırabilirsiniz.sırayla hepimize okuyup dua ediyoruz

Allah razi olsun cumlemize. Kime yazdiracagim

C cansu_tr (125 adet )

derin sularda (125 adet )

tugce0640 (125 adet )

stanki ( 125 adet )

A almasy (125 adet )

Dil-i bitab (125 adet)

sera44 (mazeretli)

M Minikbirmucizemeselesi (Gül-Rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli,imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah (125 adet)

Dua sırası M Minikbirmucizemeselesi (Gül) arkadasımızda Duası tez vakitte sağlıklı sıhhatli, imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar sahibi olmak ♥

okudum allah kabul etsın

Okudum canim

C cansu_tr (125 adet )

derin sularda (125 adet )♥

tugce0640 (125 adet )

stanki ( 125 adet )♥

A almasy (125 adet )♥

Dil-i bitab (125 adet)

sera44 (mazeretli)

M Minikbirmucizemeselesi (Gül-Rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli,imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah (125 adet)♥

Dua sırası M Minikbirmucizemeselesi (Gül) arkadasımızda Duası tez vakitte sağlıklı sıhhatli, imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar sahibi olmak ♥

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…