12000 ihlas .

C cansu_tr (125 adet )

derin sularda (mazeretli )

tugce0640 (125 adet )

K Khvekokusu20 (125 adet)

stanki ( 125 adet )

ferrarisini satan bilge (125 adet )

A almasy (mazeretli )

Dil-i bitab (125 adet)

sera44 (125 adet)

M Minikbirmucizemeselesi (Gül-Rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli,imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah (125 adet)

Dua sırası A almasy arkadasımızda Duası hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak

Kızlar en gec carsamba gunune bitirelim inşallah ♥

Kızlar kusura bakmayın bu ara pek giremiyorum geç görmüş oluyorum o yüzden okudum kendim icinde her birinize çok teşekkür ederim Allah razı olsun Rabbim yüreğimizde ki tümm duaları hayırlısıyla tez vakitte kabul etsin insallah

A almasy için için okudum Allah kabul etsin inşallah

A almasy için 100 tane okumuştum 25 tane daha okudum . Benim amacım okuduğumu bildirmek bazen listeye yazmayı unutuyorum yada zaman bulup okudum diye yazamıyorum Ramazan'da yattigim kalktığım saat hiç belli değil :)

Always arkadaşımıza 125tane okudum. Rabbim tez vakitte hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar nasip etsin inşallah

C cansu_tr (125 adet )♥

tugce0640 (125 adet )♥

K Khvekokusu20 (125 adet)♥

stanki ( 125 adet )

A almasy (mazeretli )

Dil-i bitab (125 adet)

sera44 (125 adet)♥

M Minikbirmucizemeselesi (Gül-Rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli,imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah (125 adet)♥

Dua sırası A almasy arkadasımızda Duası hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak ♥

Kızlar en gec carsamba gunune bitirelim inşallah ♥

C cansu_tr (125 adet )

tugce0640 (125 adet )

K Khvekokusu20 (125 adet)

stanki ( 125 adet )

A almasy (mazeretli )

Dil-i bitab (125 adet)

sera44 (125 adet)

M Minikbirmucizemeselesi (Gül-Rabbim tez vakitte sağlıklı sıhhatli,imanlı kuranlı Salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah (125 adet)

Dua sırası Dil-i bitab arkadasımızda Duası evladını saglıklı ve kolay bir dogumla kucagına almak ♥

Kızlar en gec cuma gunune bitirelim inşallah ♥

okudum allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…