12000 ihlas .

Bu birlikte okunan duaları bi ben anlamıyorum galiba kafam almıyor herkese ayrı okunsa daha iyi değil mi. Kaç oldu böyle bakıp bakıp çıkıyorum

@Mucizeolsakeske
LisTe duzenli okuma yapan arkadaslarin yeri yani birdefa ugrayip birde 3,4 gun gelme durumu olmuyir mumkun oldukca okunan arkadasin duasina katilim aslolan eger duzenli gelirim diyorsaniz ekleyelim ben cok anlayamadim bir defalikmi ugrayip okudunuz veya listeye katilmak istiyormusunuz

Bu birlikte okunan duaları bi ben anlamıyorum galiba kafam almıyor herkese ayrı okunsa daha iyi değil mi. Kaç oldu böyle bakıp bakıp çıkıyorum

Herkese -niyetine göre- ayrı ayrı okunuyor zaten.

evTik evTik cnm duani yaz ekleyelim

Canım duam: Rabbim, Nihat ve Zübeyde çiftine evlat sahibi olma yolunda tez vakitte hayırlı kapılar açıp sağlıklı 9 ay 10 günlük heyecanlı hamilelik sonunda bir avazda doğumla kusursuz,eksiksiz,fazlalıksız,noksansız evlat/evlatlarını kucaklarına almalarını nasip et inşaAllah.

100 aldım.

KALAN:600

Son düzenleme:
DUA SAHİBİ:EVTIK (SEFIK KIZI BURCU)
DUA :Rabbim, Nihat veZübeyde çiftine evlat sahibi olma yolunda tez vakitte hayırlı kapılar açıp sağlıklı 9 ay 10 günlük heyecanlı hamilelik sonunda bir avazda doğumla kusursuz,eksiksiz,fazlalıksız,noksansız evlat/evlatlarını kucaklarına almalarını nasip et inşaAllah.
Bluedew Bluedew
C cansu_tr 150
evTik evTik 100
miyomim miyomim
M mer_4260
esest esest
SuUtku SuUtku
4 45blkr
@pkzz
H Hiisaarr
iki prensesin annesi iki prensesin annesi
yumiti yumiti 100
O Ozzgeee 151
@Mucizeolsakeske
KALAN:500

@Mucizeolsakeske
LisTe duzenli okuma yapan arkadaslarin yeri yani birdefa ugrayip birde 3,4 gun gelme durumu olmuyir mumkun oldukca okunan arkadasin duasina katilim aslolan eger duzenli gelirim diyorsaniz ekleyelim ben cok anlayamadim bir defalikmi ugrayip okudunuz veya listeye katilmak istiyormusunuz
Duzenli okucam canim beni de al listeye

DUA SAHİBİ:EVTIK (SEFIK KIZI BURCU)
DUA :Rabbim, Nihat veZübeyde çiftine evlat sahibi olma yolunda tez vakitte hayırlı kapılar açıp sağlıklı 9 ay 10 günlük heyecanlı hamilelik sonunda bir avazda doğumla kusursuz,eksiksiz,fazlalıksız,noksansız evlat/evlatlarını kucaklarına almalarını nasip et inşaAllah.
Bluedew Bluedew
C cansu_tr 150
evTik evTik 100
miyomim miyomim
M mer_4260
esest esest
SuUtku SuUtku
4 45blkr
@pkzz
H Hiisaarr
iki prensesin annesi iki prensesin annesi
yumiti yumiti 100