12. Yarışma Duyurusu : ''Annelik'' Konulu Foto Yarışması

berşule canım şimdi tekrar yolladım bu sefer oldu sanırım bi bakarmısın dun kızımla ugraşmaktan yapamamıştım bide gönder tuşunu basmamışım görmemiştim de:) ilkkez yolladım imal saol canım ilgine herkeze başarılarrrrr

Şimdi tamamdır işte tatarkızıyerimseniben Foton elimde sorun yok,bol şanslar..

Yarın inşallah bende ekleyeceğim fotoğraf...

Tema böyle birşey olsa gerek sadece örnek olsun diye yolluyorum. Lütfen rica ediyorum vesikalık foto yollamayın. Bu arada çok yakında fotograf sitemizi açıyoruz...

yaklaşık 150 metreden tele ile çekilmiştir.
ISO : 200

Sizden istediğim;kadın gözüyle ''Annelik'' temalı fotoğraf çekmeniz...

Bu kendi anneniz olabilir,etrafınızda ki herhangi bir anne olabilir,hatta kendiniz bile olabilirsiniz..

“Annenizi” ya da “anneliği” en iyi anlatan resim ne olurdu? Yemek yaparken, size bakarken, yavrusunu severken,içtenlikle sarılırken,hatta çocuğu için ağlarken...Burda ki yakalayacağınız kare, tamamen sizin bakış açınıza kalmış..

1* Adaylar kendi çektikleri bir adet foto ile yarışmaya katılacaklardır..

2* Çekeceğiniz fotolarda,anneliği anlatmak ön planda olacaktır..

3* Yarışmaya çalışmanızı gönderirken lütfen site içinde ki nicklerinizi eklemeyi unutmayınız..(nick:KK içinde ki rumuzdur..BerŞule gibi)

Tema: Annelik
Başvuru Başlangıcı:05/05/2008
Başvuru Bitiş:13/05/2008

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Ya da özel mesajla bana ulaştırabilirsiniz çalışmalarınızı...Son iki gün bilginize....

Şule'm "annem ve ben"im çocukluğuma ait bir foto olsun isterim...eskilerden fotolar kabul mü?

Berşule ablaa resim gönderdim bende... anneciğimle benim..a.s.
acaba geldi miii:uhm:

berşulecim mail attım. geldi mi canım?

Tamamdır canım,foton adreste sorun yok,şansı bol olsun..yerimseniben

Berşule ablaa resim gönderdim bende... anneciğimle benim..a.s.
acaba geldi miii:uhm:

_EsCApE_ senin foton yok adreste tatlım,ulşamamış..Tekrar dene,olmazsa KK'dan özelime gönder olur mu? Ve yine bana ulaşıp ulşamadığını yetit et lütfen..yerimseniben

saol berşulecim kaznmak gibi bi amacım yok.kim bilir elinde ne süper fotolar vardır..benim ki sadece katkıda bulunmak canımmmm...

Ablacım tamam özelden gönderecem.. ama bişede sormak istiyorum.. yarın son ya acaba mesai bitimine kadar mı..:sm_cool: yani sana gönderdiğim fotoyu değiştirecemde o yüzdena.s

bende foto yollmak istiyorum kendi cekmis olduklarimdan ama nsl aticam beceremedim:S:S yardimmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…