12. Yarışma Duyurusu : ''Annelik'' Konulu Foto Yarışması

Harika bir konu. Katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum.
Emeğine sağlık Berşulem...

Valla aklıma çok fikir geldi amajeyyar

Ayağında saatlerce sallamaktan bitap düşmüşseniz bebeğinizi,babanız çekebilir fotoyu,yada sırtı terlemiş çocuğunuzun sırtına bez koyarken,içten bir sarılmayla,onunla oynaşırken vs.vs.

Parkta çocuğunun gönlünü yapamaya çalışan bir anneyi yakaladığınızda,hatta ve hatta iş yerinde zor şartlarda çalışan anneleri,cami önünde yem satan kadınları ne bileyim??

Büyük şehirlerdesiniz işte..Benim gibi küçücük bir ilçede yaşamıyorsunuz ya..
Bugün ben hıdırillez alanına gitseydim, bi ton malzeme ile dönerdimjeyyar

Annemin fotoğrafını çekebilmem için mezarlığa gitmem lazım..
Ha'di gittim diyelim.. Bir toprak parçası annemi yansıtmaz ki..

Zaten her sene anneler gününde kötü oluyorum.. Hele bir de promosyonlar, reklamla çoğalmıyor mu.. Off yani.. Şimdiden söyleyeyim, oy da kullanmayacağım..

Çünkü... kötü oluyorum işte.

Allah, hepinizin annelerine uzun ve sağlıklı ömürler versin, acılarını yaşatmasın...

Öyle bir şey ki.. Annem öldü, ben büyüdüm.

Dilerim, hiçbiriniz büyümeyin.. a.s.

amiiin

başınız sağolsun canım :çok üzgünüm: takdiri ilahi

bu arada kitabınızı aldım inşallah işlerim bitsin ilk okuyacağım kitap sizinkia.s.slm

Bersulem gene harikasin simdiden yarismaya katilan arkadaslarima basarilar dilemek istiyorum, ben annecigimle boyle ozlem anlatan bir fotograf cekmek isterdim ama cok uzaklardayim, gozlerim doldu suan gene, ama denk gelir bir kare yakalarsam buralarda katilmak isterim sevgilerimle:1hug:

yarışma konusu çok güzel ve tam yerinde ben katılmak istiyorum daha önceden çektiğim ve çok önemsediğim bir fotoğraf var fakat cep telefonundan çekildi formata uyarmı bilemiyorum ama ben göndermek istiyorum size ulaştığına ve değerlendirilmeye alınıp alınmadığına dair biligilendirriseniz sevinirim iyi çalışmalar berşule emeğine sağlık

hercai'm cep telefonu ile çekilenleri foruma eklerken boyutunu ne büyütebiliyoruz ne de küçültebiliyoruz..Şayet başka çekim yaparsan onu gönder...Ama yok deneyelim dersen ceple çekilmişine de bakarız canım olur mu?
Gönderdikten sonra bu başlık altında,fotonun adrese gelip gelmediğini teyit et lütfen..

Şimdilik 4 üyemiz aday oldu:)) Fotolarda seviçnde var hüzünde..Etkilenmedim desem yalan olur,bazıları çok etkileyici..

Sevgili arkadaşlar 12. yarışma kategorisini belirlemiş bulunmaktayız..

İçinde bulunduğumuz haftanın anlam ve önemine paralel olarak, kategorimizin teması ''Annelik''

Sizden istediğim;kadın gözüyle ''Annelik'' temalı fotoğraf çekmeniz...

Bu kendi anneniz olabilir,etrafınızda ki herhangi bir anne olabilir,hatta kendiniz bile olabilirsiniz..

“Annenizi” ya da “anneliği” en iyi anlatan resim ne olurdu? Yemek yaparken, size bakarken, yavrusunu severken,içtenlikle sarılırken,hatta çocuğu için ağlarken...Burda ki yakalayacağınız kare, tamamen sizin bakış açınıza kalmış..

1* Adaylar kendi çektikleri bir adet foto ile yarışmaya katılacaklardır..

2* Çekeceğiniz fotolarda,anneliği anlatmak ön planda olacaktır..

3* Yarışmaya çalışmanızı gönderirken lütfen site içinde ki nicklerinizi eklemeyi unutmayınız..(nick:KK içinde ki rumuzdur..BerŞule gibi)

Tema: Annelik
Başvuru Başlangıcı:05/05/2008
Başvuru Bitiş:13/05/2008

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin..:enbuyukkk:

Ben de kızımla katılmak isterim ama cadı objektife öyle bir bakıyor ki dövecek sanki bizi, ne sevgisi...:roflol: Bakalım kısmet, güzel bir yarışma olacak yine...

Birinci'ye anneler gunune ozel hediye var mı :smiley-cool:

çok güzel bir yarışma konusu..ben de katılmak isterim..şimdiden tüm katılımcılara başarılar..önemli olan o en kutsal varlığın ön planda olmasıdır..bence tüm katılımcılar birinci bu yarışmada...

Fotolar adrese gönderebileceğiniz gibi özeller aktif olduğu için özel mesaj yoluyla da bana iletebilirsiniz..

bende yolladım oğlumla kendimin ayrı resmini çalışmamla yaptım umarım katılabılırım cok ahrıka bı konu olmus ellerıne saglık berşulecim

bende yolladım oğlumla kendimin ayrı resmini çalışmamla yaptım umarım katılabılırım cok ahrıka bı konu olmus ellerıne saglık berşulecim

Foton adreste,sorun yok canım..
Arkadaşlar anneler günü dedik ama katılım az..İlk mesajımda belirttiğim gibi bana anneliği anlatan fotalar gönderiniz..Çevrenizde,iş yerinizde,ailenizde fark etmez..Yeter ki anneli anlatan foto olsun:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…