12.Haftada kesin kız denilip kız çocuğu doğuranlar yazabilir mi?

Kız mi dediiiiii😍😍😍😍😍
Ay canım yazacaktım sanada… ama okuduğum şeylerden sonra biraz korkuyorum sevinmeye😭 doktor kendinden emindi… bacak arası boş dedi.. yinede 1 hafta sonra tekrar gel bakalım dedi… sen ne yaptın gittin mi? Ben normalde şimdi gitmeyecektim ama dayanamadım🥹

Ay canım yazacaktım sanada… ama okuduğum şeylerden sonra biraz korkuyorum sevinmeye😭 doktor kendinden emindi… bacak arası boş dedi.. yinede 1 hafta sonra tekrar gel bakalım dedi… sen ne yaptın gittin mi? Ben normalde şimdi gitmeyecektim ama dayanamadım🥹
Yaaa çok sevindim olsuunn bir umut 😍😍😍ben de yarın gidicem bakalım

Yüzüstü yatıyordu erkek kesin dedi yaa ama pipi görmedim dedi zorladı zorladı bebek dönmedi ama öyle yüzüstü haldeyken bacak arasındaki çıkıntıyı gösterdi
Nasıl anlıyorlar acaba pipi görmeden bana da devlette erkeğe benziyor büyük ihtimalle erkek dedi bacak arasını görmüyorum dedi yine bakarız dedi

B

durum nedir canım gittin mi doktora bir daha :)
Canım 13.haftada da kız dedi bana… yani kesin konuşuyor… sizce bukadar kesin konuşuyorsa gerçekten kız mıdır? Nubu da paralel, bacak arasıda boş…

Eklentiler

• IMG_1264.jpeg
    IMG_1264.jpeg
    93,5 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_1263.jpeg
    IMG_1263.jpeg
    76,7 KB · Görüntüleme: 61
Nasıl anlıyorlar acaba pipi görmeden bana da devlette erkeğe benziyor büyük ihtimalle erkek dedi bacak arasını görmüyorum dedi yine bakarız dedi
Ya bende merak ediyorum bunu… bacak arası görmeden kız veya erkek nasıl diyebiliyorlar ki

Yüzüstü yatıyordu erkek kesin dedi yaa ama pipi görmedim dedi zorladı zorladı bebek dönmedi ama öyle yüzüstü haldeyken bacak arasındaki çıkıntıyı gösterdi
Ya yinede net görmemiş ki… bence birdahaki kontrolü beklemek lazım

Yok benim pipiyi gördü. Yüz üstü yatırıyordu ama ultrason cihazı açı değiştiriyor galiba gorebildi. İllaki anlıyorlardir bana da çok erken erkek gibi dedi

Doktorum o kadar iyi ki onu tanıyan herkes emin olmasa söylemezdi diyor ama inşallah yaniliyordur 🤭🤣
Ahahahhaa inşallah canım. İnşallah istediğin gibi kızdır ve hakkında hayırlı olur 🤲🏻 herşeyden önce sağlıklı ve hayırlı evlat olsun🤲🏻

X