12. Hafta cinsiyet tahmini

imgeeesu1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2024
32
15
29
Merhabaa kızlar. 14+1 gebeyim. 12. Haftadan ultrason görüntüm var. Cinsiyet tahminlerini alabilir miyimmmm?

Eklentiler

• IMG_4813.jpeg
    80 KB · Görüntüleme: 37
Merhabaa kızlar. 14+1 gebeyim. 12. Haftadan ultrason görüntüm var. Cinsiyet tahminlerini alabilir miyimmmm?
Erkek olabilir mi benimde oğluşum bu şekilde duruyodu doktor bize 12. Haftada söyledi size neden bi tahmin yapılmadı

Tahmin yapıldı fakat doktor %51 ihtimal erkek dedi. Ama siz yine de kimseye söylemeyin ve erkek olarak da düşünmeyin şimdiden dedi :))

3,5 Aylıkken bu kadar gelişiyorlar mıymış şaşırdım Erkek gibi geldi (içimden geçeni söyledim…)

3,5 Aylıkken bu kadar gelişiyorlar mıymış şaşırdım Erkek gibi geldi (içimden geçeni söyledim…)3 aylıkken
Ultrason 3 aylıkken aldığım ultrason. Şuan haftaya 4 aylık olucaz. Evet 2 aylıkken bile kol bacak görmüştük. Bende şaşırmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…