12.000 TANE HZ.YUNUS A.S DUASI(DÜZENLİ - LİSTELİDİR)

Arkadaşımızın adına okundu Ablamda okudu Rabbim niyetini dualarını kabul etsin inşallah

Alyaayla mesajlarımı goruyomusun canım?
Duayı gordun mu ılk kısıye okudun mu bır ses verırmısın..
Eger katılamıcaksan hemen baska bır arkadası dahil ederım yerıne sorun deıl

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

OKUYACAĞIMIZ DUA

La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin

ANLAMI ;

“Sen her türlü noksanlıktan, eşi-ortağı olmaktan uzaksın. Şüphesiz ben kendine yazık edenlerden oldum”

BİLDİRİM SAATİ : 18.30
KİŞİ BAŞI DÜŞEN SAYI 600

2.SIRA Morrmeneksee ÖZEL DUASI

En güzel, en iyi şekılde iş ile alakalı haberlerin gelmesini, tertemız guzel bır ortamda rızkımı kazanabilmeyi nasip et Allahım

NASIL OKUNACAĞI HAKKINDA (ÖNEMLİ)

Sırası gelen arkadasımız önceden 2 rekat namaz kılıp haceti - isteği ne ise niyetlenmelidir.
Hergun 1 kişiye okunacaktır.
Kişi başı 600 tane düşmektedir.
Bildirim saati son 18.30
Dua - zikir niyetiyle okunduğu için regl iken okunabilir.
Fakat eğer özel gününüzde değilseniz lütfen abdestli okumaya özen gösterin.
Ne kadar ciddi samimi ve itinayla okursak o kadar Allahın ıznıyle tesirli olacaktır.
Lütfen paylaştığım kisinin duasını okuyup niçin VE ne niyetle okudugumuzun bilincinde olalım boylece okurken daha samimi ve duaya adapte oluruz

Dua sahıbi sırası gelince once 2 rekat namaz kılıp niyetini Allaha arz etmeli. bundan sebep ben dua paylasmadığım müddetçe lütfen sıradan (önden) gitmeyin hep beraber nıyetlenip sıradakı kişiye oyle başlayalım beraber hareket edelim

ÖNEMLİ

KIZLAR TEK RİCAM BİLDİRİM KONUSUNDA LÜTFEN HASSAS OLUN BELIRTILEN SAATTE OKUDUĞUNUZA DAİR BİLDİRİMLERİNİZİ BENİ ETİKETLEYEREK YAPIN.
ZAMANINDA HERKES BİLDİRİM YAPARSA SERİ BİR ŞEKİLDE İLERLERİZ ALLAHIN İZNİYLE.
KONTROL KONUSUNDA COK TİTİZ DAVRANICAĞIMA EMİN OLABİLİRSİNİZ
LÜTFEN SİZLERDE BANA BİLDİRİM SAATİ GELİNCE AKSATMADAN YAZIN HEP BERABER GRUBUMUZU GÜZEL ŞEKILDE İLERLETELİM İNŞALLAHH

LİSTEMİZ

merve
Morrmeneksee
i p e k
5 528mucizemmm
Mintimint
Magnifiaque
burcusami
cevizli tarcinli kek
@Ada-anne
goah
Diloss1
Umut_2019
Alyaayla
Perfect Match
R rana20
Ssevincli
Ssevincli abla
mavikelebek34
MssPARE
Tavuk_suyu_

Inşallah kuzum rabbim.kabul etsin

Okudum canım Rabbim duanı kabul etsin inşaAllah.

Alyaayla canım senden Merve ıcın haber beklıyorum tamammısın
Grubun basladığını gördün mü? Yarın sabaha kadar daha haber bekliyorum senden eğer bildirim gelmezse baska bır arkadası yazayım yerıne lütfen dönüş yap

Yok arkadasımız katılırım dedıkten sonra hıc girmedi gruba umarım iyidir sadcee 1 kişi kaldı bu arada cok kolay okudum okurken dogumunda cok kolay gecsın bebegini sağlıkla kucagına al ınsallah
Bana çok iyi gelir canım bu dua. Yeri çok ayrıdır bende. Inşallah hepimize iyi gelsin. Allah kabul etsin.

Okudum canım ben de

Morrmeneksee canım senin niyetine okudum Allah kabul etsin inşaallah canımın içi

Bana çok iyi gelir canım bu dua. Yeri çok ayrıdır bende. Inşallah hepimize iyi gelsin. Allah kabul etsin.
Aminnn aminn insallah

Kızlar özel duamı yazdım ama tekrardan belirtmek istiyorum
İş konusunda gerekli basvurularımı yaptım araya aracı da koydum bundan sonrası takdiri ilahi
Gercekten duanıza ıhtıyacım var hıc bırsey ımkansız degıl Allahın bır ol demesine bakar
Bu guzel duanın istedigim işin olmasında buyuk vesıle olacağına inanıyorum

Dualarımızı bırbırımızden eksık etmeyelım Allah hepımızın gonlune gore versın

Alyaayla canım ses cıkmadı. 2 3 gundur etiketler yaptım listeden üzülerek çıkarmak zorundayım olurda tekrr yazarsan 2.turda berbr olalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…