12.000 TANE HZ.YUNUS A.S DUASI(DÜZENLİ - LİSTELİDİR)

Morrmeneksee canım sayı fazla olmazsa bende katılırım çok olursa kimsenin hakkına girmek istemem bismillah diyip bugün bebek için tedaviye başladık bu aralar duaya çok ihtiyacım var

Morrmeneksee canım sayı fazla olmazsa bende katılırım çok olursa kimsenin hakkına girmek istemem bismillah diyip bugün bebek için tedaviye başladık bu aralar duaya çok ihtiyacım var
Canım ferdam aslında bende dınleneyım dıyorum birz ara verıcektim ama attıgım duanın mucizesını yasayan cok varmıs. 2 gundur bakıyorum arastırıyorum. Şahsen okuyunca ıcım ferahladı benımde. Şans kısmet acıyormus acaba toplumu okusak dedım bi. Zor olan ıslerı kolaylaştırıyormus. Herkes bır baksın netten burda kararlastıralım olur mu.

Duanın adı " SUMMES SEBİLE YESSERAHU" netten yazın bi bakın etkılerıne fılan burda ne yapacamıza karar veririz

Tamam kuzum bende bi bakayım toplu birbirimize okumak daha etkili kimin duası kim bilir

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…