11 AYLIK ARKADAŞLAR'EVLİYİM,BEBEK SAHİBİ OLMAK İSTİYORUz,kasıklarımda ağrı var acaba

reyyannn

rüya gibisin meleğimm
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2010
2.377
1
:kedi:evet ağrı var birkaç gündür,bide şişkinlik oluyor ara ara...artık test yapmaktaan da sıkıldım,çok istiyorum ama,sizce hamilemiyim.hemen belli olur mu test yapsam yakınsa bile hamilelik.

bence bi hafta günü geçsin testi öyle yap..enim de bu ay kasıklarım cok ağrıdı ama hamile değilim ..bu belirtiler fasa fiso bence yoksa ben her belirtiyi yaşadım..

bence bi hafta günü geçsin testi öyle yap..enim de bu ay kasıklarım cok ağrıdı ama hamile değilim ..bu belirtiler fasa fiso bence yoksa ben her belirtiyi yaşadım..

hayırlısı yaa...ama daha önce hiç yaşamamamıştım bunu da ondan dedim.bide netten araştırdım hamilelik belirtilerinde kasık ağrısına rastlamadım zaten...inşaallah bi rahatsızlık falan değildir.devam ederse doktora gideyim diyorum.

göğüsler bence en büyük belirti..acaib sancılanıyo ve uçları koyulaşıp büyüyo..ordan anlayabilirsiniz hamile olup olmadığınızı..

göğüsler bence en büyük belirti..acaib sancılanıyo ve uçları koyulaşıp büyüyo..ordan anlayabilirsiniz hamile olup olmadığınızı..

arkadasım benım adetıme daha 2 hafta var mam goguslerımmacayıp buyudu mavı damarlar belırdı ucları acıyo gbı sankı delıklerı acılmıs gbı hıssedıyoum styenım dar gelıyo yanı ınsallah hamıslıkdendır ama yumurtlama olurmukııııCADIARZU

tüm hamile olmak isteyenler buraya hep beraber başaracağız bu işi :)

hadi bakalım ıNŞAALLAH;ÇOK SEVDıM BU FORUMU,RAHAT RAHAT SIKINTIMIZI DÜŞÜNCEMıZı PAYLAŞABıLıYORUZ KADINLAR OLARAK..BıRBıRıMıZE YARDIMCI OLUYORUZ TANIMASAK TA.SORULARIMIZA CEVAP BULABıLıYORUZ KADINCA ...hamile olduğunu öğrenen yazsın bakalım...(inşaallah en kısa zamanda bende )

Son düzenleme:

canım bilmiyorum ama bence seninki artık kesin hamileliktir,çünkü bildiğim kadarıyla bu belirtiler sadece hamilelik belirtileri,özellikle mavi damarlar

canım bilmiyorum ama bence seninki artık kesin hamileliktir,çünkü bildiğim kadarıyla bu belirtiler sadece hamilelik belirtileri,özellikle mavi damarlar

ayyy canım ınsallah ya ınsallah
actıgım baska bı forumdada yumurtlama belırtısı dıye yazmıslar sasırdım yanı....

YA bişey sorcam arkadaşlar,mesela daha çok yeniyse hamilelik 4-5 gün kadar ,testi yaptığımda hemen belli olur mu.yoksa bir kaç hafta geçmesi mi gerekir belli olması için

canım merhaba bence bekle 1 hafta gecsın en azından garantı olurrrrrrr

merhaba canım.dayanamıyorum ki:) çok istiyorum.ama sanırım sabırlı olmam gerek.zaten adetime de bir hafta var.bekleyeyim ben en iyisi.senin durumlar nasıl,belli oldu mu,test yaptın mı

merhaba canım.dayanamıyorum ki:) çok istiyorum.ama sanırım sabırlı olmam gerek.zaten adetime de bir hafta var.bekleyeyim ben en iyisi.senin durumlar nasıl,belli oldu mu,test yaptın mı

yok canım benım cınde daha erken test bende dayanamıyorum ama varsada cıkmaz dıye dusunerek vazgecıyorum amaan ne bılıyım artık dıyorumya halısılasyon gormeye basladım artıksempatiksalakcinni

vallahı bende anlamadım canım ınsallah hayırdır yanııııııı:)

inşaallah:)ya iki üç gündür benim de göğüs uçlarım acıyor.öyle bi acıyo ki hafif bi dokunma bile sızlatıyo.niye olur ki.daha adetime bir hafta var adetle alakalı değil yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…