11/02/20009

Arkadaşlar şimdiden kendini sevgili hisseden ve bu heycanı hala ilk günki gibi yaşayanların sevgililer günü kutlu olsun...

teşekkürler tatlım seninde kutlu olsun gönlümüzce olsun herşey ..............................

merhabe ben fatoş ankaradan katılıyorum lise son sınıftayım bekarım yarışmacı arklara başarılar diliyorum:)))

bende aynen ece veduygu gibi adımı değiştirmek istiyorum ve yapamıyorum. help help.......

hihoyyyt yeni yeni internetle uğraşırken buldum sizleri . dayanışmanın en iyi portalındayım sanırım

a.sslm ben gökçen,siteye yeni üye oldum 4 aylık bir kızım var:emir_bebek::emir_bebek:a.s ne zaman kafama birşey takılsa internetten yardım arıyordum ve bu siteyle karşılaştım çok faydalı bilgiler var tecrübelerimizi paylaşalım bu arada ben ing öğretmeniyim fırsat buldukça online olacağım bye

bende aranıza yeni katılanlardanım henüz klübün işleyişini çözmeye çalışıyorum :eek: hoşgeldiniz msjlarına cevaben hoşbulduk çok teşekkür derim

hg cnmmm kadınlar kulübüne..gerçekten aradıgın herşeyii çok rahatlıkla bulabilecegin bi site...sitede iyi gezmeler :):):)

merhabalar,adim cicek,cevirmenim ve almanyadan araniza katiliyorum. sizleri internette gezerken kesfettim.bayanlara yönelik cok güzel mevzulariniz oldugunu görünce sitenize asik oldum.her bayana hitap eden konulari kapsayan bu site sahibini , adminler ve modlari kutlamak istiyorum.a.s.

kaydirigubbakcemile5Merhabalar aranıza dün katıldım. Umarım siteden her konuda faydalanırım,herkese selamlarkaydirigubbakcemile5.

merhaba hanımlarr.3 kız annesi olarak bende burdayım guzel paylaşımlar temennı ederımm.hihoyyythihoyyyt

X