103 kilodan 82 kiloya düştüm

ben fiyata takılmadım açıkçası. sonuçta bu normal bir ürün değil. migroslarda 4-5 tl ye satılan keyif kefirlerine benzemiyor. 2 gün oldu kullanıyorum. faydalı olacağına inanıyorum. 1 hafta sonra sonuçları yazarım

Geçen ay benim nasıl zayıfladığımı merak eden bi arkadaşım vardı, 2 hafta başka kefir denemiş, sonuç alamamış, sonra karamaya kefiri kullanmış 2,5 kilo vermiş 17 günde. Başka kullananlarda varsa yazsın, bence bu konu içinde bir çok arkadaş, karamaya kefir ile kilo verecek.

Merak ettim şu kefir olayını ama neden bu konuya ilgi yok anlamadım..

Kullananlar tecrübelerini yazsınlar lütfen..ona göre bizde alalım gerekirse

benim 4. günüm. günde 2 bardak içiyorum. açlığımı kesiyor. hiç yiyesim yok. sabah tartıya çıktım 1.5 kilo vermişim

bu ürün bir mucize değil tabiki. yani tıka basa yiyeyim ve sadece kefir içeyim derseniz olmaz. bu ürün bağırsaklarınızı düzene sokuyor, vücudu kontrol ediyor ve açlık hissinizi bastırıyor.
ben çok memnunum. devam edeceğim bu diyete.

Rusyadan bir arkadaşıma anlattım. onlar yeni doğan bebeklere bile kefir içirdiklerini söyledi. ve kızların neden bu kadar güzel ve fit olduklarını şimdi anladım:)))

sihir bu ayrıntıda gizli :)

benim 4. Günüm. Günde 2 bardak içiyorum. Açlığımı kesiyor. Hiç yiyesim yok. Sabah tartıya çıktım 1.5 kilo vermişim

bu ürün bir mucize değil tabiki. Yani tıka basa yiyeyim ve sadece kefir içeyim derseniz olmaz. Bu ürün bağırsaklarınızı düzene sokuyor, vücudu kontrol ediyor ve açlık hissinizi bastırıyor.
Ben çok memnunum. Devam edeceğim bu diyete.

Rusyadan bir arkadaşıma anlattım. Onlar yeni doğan bebeklere bile kefir içirdiklerini söyledi. Ve kızların neden bu kadar güzel ve fit olduklarını şimdi anladım:)))

peki kefiri hazırmı aldın ,hazır aldıysan nerden aldın
yoksa kendinmi mayaladın ?

kara maya kefir aldım 6 lı şişe.

haftaya 6 lı şişe daha düşünüyorum. bende tavsiye üzerine aldım. arkadaşımın ablası kullanmış. faydasını görmüş bende aldım

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki elma sirkeli su içiyorum sabahları ve akşam yatmadan önce..gün içinde de bitki çayları....

Zararı olurmu

Canım benim diyet doktorum Yusuf yılmaz ( ÇMM diyet ). ben ona sordum. kefirle beraber her hangi bir şey kullanmama mı söyledi. bilemiyorum doktorun varsa sor istersen.

şu an bir sorun yok. herşey yolunda

Peki elma sirkeli su içiyorum sabahları ve akşam yatmadan önce..gün içinde de bitki çayları....

Zararı olurmu

Bende ilk doktora gittiğimde elma sirkesini suya karıştırmadan içiyordum, elma sirkesiyle kefiri aynı öğünde almamamı söyledi. Sebebide sirkenin görevi bağırsaklardaki zararlı bakterilerin ölmesini sağlamakmış. Sonuç olarak bu kefirde de canlı mikroorganizmalar olduğu için beraber almamamı söyledi. Ayrıca kendinde mayalayabilirsin ama ben çok araştırdım, doktoruma da sordum. Karamaya kefirin mayası farklı dedi. İnanmadım denedim kendimde yaptım, sende dene. Ama tadı bile aynı değil kaldıki içeriğini bilemem. Burdan da yaz sonuçları.

Arkadaslar,

Ben yarin kavsucam kefirime :)

Bakalim burdan yazarim sonuclarini...

Uamrim ise yarar... Buna inaniyorum...

benim 4. günüm. günde 2 bardak içiyorum. açlığımı kesiyor. hiç yiyesim yok. sabah tartıya çıktım 1.5 kilo vermişim

bu ürün bir mucize değil tabiki. yani tıka basa yiyeyim ve sadece kefir içeyim derseniz olmaz. bu ürün bağırsaklarınızı düzene sokuyor, vücudu kontrol ediyor ve açlık hissinizi bastırıyor.
ben çok memnunum. devam edeceğim bu diyete.

Rusyadan bir arkadaşıma anlattım. onlar yeni doğan bebeklere bile kefir içirdiklerini söyledi. ve kızların neden bu kadar güzel ve fit olduklarını şimdi anladım:)))

çok sev,nd,m senin adına. ben de karasız kladım, bugünn kefir aldım, evde kendim mayalıycam. sonuç alamazsam bi müddet, karamaya'yı deniycem. ama bu kadar hızlı kilo verebildiğine çok sevindim. hızlı ama bi o kadar da sağlıklıdır bence.

Kızlar 38 yaşında hem bekar hemde kilolu olunca kazandığınız bütün parayı diyetisyen lere veriyosunuz. Daha önce forumda sadece okuyucu iken artık tecrübelerimi paylaşabilecegim için çok mutluyum. Yapmadığım diyet, içmedigim hap kalmadı. En sonunda bir profesör e gittim. Haftada 250 tl verdim 4 hafta gittim. Baktım hep aynı şeyleri söylüyor, tam 4ayda 21 kilo verdim. Simdi beni gören herkes bana nasıl zayifladigimi sordugu için kendimi zayıflama profesörü gibi hissediyorum. Kendimide bir kaptıriyorum ki sormayın. Lafı fazla uzatmadan artık profesörü olduğum konuya geleyim. Profesörün muayenehanesine ilk gittiğim gün bana bir diyet listesi birde özel yapılmış kefir verdi. Kazakistandan geliyormuş mayası. Aç karnına 2bardak içeceksin dedi. Diyettede, patates bezelye muz karpuz kavun tarhana mercimek tüm unlular ve tüm şekerliler hariç yazıyor. Kola meyve suyuda yasak. Onun haricinde ilk hafta ne istersen ye dedi. 2. Hafta diyet listen değişecek dedi gönderdi. İlk gün bir tuvalete gidiyorum afedersiniz, hemen aradım dedimki ben ishal oldum. Hoca allah ondan razı olsun dediki yok kızım isal değilsin, bağırsak larindaki zararlı bakteriler düşüyor, yarına birşeyin kalmaz. Neyse ilk hafta 1,5kilo verdim. 2.hafta diyet listemde manavda gördüğün ve canının çektiği tüm yeşillikler, yazıyor. Eğer açlık hissedersen ilave kefir içeceksin dedi. Ama ucuz diye başka kefir alma dedi. Hemen muayenehanesinin karşısında satılıyor, fiyatı da 9,90 daha sonra firmanın kendi web sayfasında daha ucuza buldum. 3.hafta ilk haftadaki diyeti, 4.hafta ikinci diyeti verdi ve hep bu iki diyeti dönüşümlü uygula dedi. Ayda ortalama 5kilo verdim ve hiç yorulmadim, halsizlik hissetmedim. Aksine çok enerjik ve mutluydum.
Simdi hayatımı değiştiren diyeti artık detayları ile yazayım:
Diyet listeleri yukarda yazdım zaten
Karamaya Kefir (aşağıdaki adresten bulabilirsiniz)
https://dogal-urunler-satis.karamayakefir.com
Sofra tuzu yerine mutlaka kaya tuzu.
Gunde 20dk tempolu yürüyüş.

Aynen uygulayan kız kardeşim de 80kilodan 69kiloya düştü. Artık lisedeki, üniversite deki arkadaşlarım beni tanıyamiyor. inanın yeniden dogdum.
Bu halim bana öyle mutluluk veriyor ki herkesin sorusunu cevaplayabilirim.
Hatta bu diyeti yapan başka biri varsa paylaşsin, yüz yılın diyeti, herkes bilsin bence.
Kızlar lütfen zayıflama uğruna haplara yönelmeyin, hormonal bozukluklara sebep oluyor, onuda daha sonra anlatırım.

Tebrik ederim Ceyda,ben de benzeri bir yöntemle 20 kilo verdim.Doğum kilolarımı yıllardır veremiyordum.Aksine her geçen gün üzerine ekliyordum.Senin prof un önerilerinin benzerini internetten bulup uyguladım.Günde 3 litre su içtim,yürüyüşü eksik etmedim.Şimdi istediğim kiloya düştüm.85 den 65 e indim.Ama şuanki sorunum sarkmalar,tüm vücudum sarktı galiba...sende öyle bir sorun olmadı mı?Yaptığım sporlar sıkılaşmama yetmiyor.Meme ve karın estetiği olmalıyım sanırım.ve bir de kol,ha bi de bacak:)Neyse cevabını merakla bekliyorum .sevgiler

Canım göğüsler hariç sarkma olmadı, şu an 80kilo 250gramım, bel bölgemde biraz sıkıntım var. Ama ben diyetimi hiç bozmadım. Doktorum ilk günde söylemişti, 1 gün diyet yapıp ertesi gün diyeti bozucaksan hiç başlama yoksa sarkmalar fazlalaşır diye. Bir de kullandığım karamaya kefirin hücre yenileme özelliği varmış, sitesinde yazıyo. Dur onu ben bi sorarım doktora.

Canım göğüsler hariç sarkma olmadı, şu an 80kilo 250gramım, bel bölgemde biraz sıkıntım var. Ama ben diyetimi hiç bozmadım. Doktorum ilk günde söylemişti, 1 gün diyet yapıp ertesi gün diyeti bozucaksan hiç başlama yoksa sarkmalar fazlalaşır diye. Bir de kullandığım karamaya kefirin hücre yenileme özelliği varmış, sitesinde yazıyo. Dur onu ben bi sorarım doktora.

ceyda canım sadece bel kısmında mı sarkma var ? hani araba lastiği gibi olur ya, o şekildemi yoksa ?

kalça bölgesinde sarkma varmı sende ?

Bel bölgemde sarkma yok sadece biraz daha vermem gereken kilo var o da bel bölgemde kaldı. Her gece 30 dk yürüyüşün faydası var.

ben bugün migrosa soracağım karamaya kefir için. getirsinler bari. hemen yanıbaşımda zaten

canım annemde evde yapıyordu. hala yapıyor ara sıra. ama bunun tadı farklı. terimleri anlamıyorum ama gerçekten işe yaradığını söyleyebilirim. 1 haftadır etkisini gördüm ben
en azından denemelisin. içinde birşey kalmasın:)

birde Pilates Studio Seti aldım
hem kefir hem pilates. yaza kadar devam:)

Son düzenleyen: Moderatör:
X