101 yaşında doğum yaptı

50 yaşında bir kız doğurmuş: bu kızı da 50 yaşına geldiğinde doğum yapmış. 50+50=100 yaşında bir torun sahibi olmuş.
Olay bu sanırım

Aaa dün yazdım yine yazıyorum. Haber fake, yok öyle bir şey. NİNE ÇOCUK FALAN DOĞURMAMIŞ. Torununu kucağına almış resim çektirmiş, hepsi bu. Hala neden doğurmuş, nasıl doğurmuşlar dönüyor konu içinde. Doğurmamış efendim, doğuramaz zaten. Hatta kadınlardan biri torununu kucaklayıp 1 hafta sonra da ölmüş

Boşa gitmiş caanim yumurtalik genç ve cocuksuz birine takalardi ya

Boşa gitmis caanim yumurtlaliklar keske cocuguna guzel bir gelecek verecek birine takalardi yumurtaligi

Taşıyıcı nine olmuş vay arkadaş milletin nefes aldığına şükrettigi yaşta kadın yememiş içmemiş birinden yumurta ötekinden sperm derken ortaya bir bebe çıkarmış fizyolojik baba ve anne kim acaba ? Yumurtaliklar Türkiye de nakledilmis doktorların kafası nasıl ne dedide bu ameliyatı yaptılar acaba

Olan çocuğa olacak bu büyük bir bencillik. Yazık günah

E bu çocuğa yazık değil mi şimdi
hep boyle seylerin altından Türkiye çıkmasın ya yeter

Yumurtalık nakli nasıl türkiyede yapılmış ya yasak ki bu inanmadım bu habere ben

Ay itici geldi valla torun sevecek hatta torununun yavrusunu sevecek yaşta!!hiç olmasa hadi bir nebze anlarım ama el insaf yaaa valla derdin ne ninecim?? Senin yaşıtların artık dinlenme modunda rahat edeyim derken vah vah.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…