101 yaşında doğum yaptı

böylesine rahmet erermi orası şüpheli... resmen çocuğa doğuştan kötü bi hayat vermiş... doğumdan nasıl sağ çıkmış onu anlamış değilim ... rabbim hidayet versin insalara...
Benim bir buçuk yaşında oğlum var hergün rabbim ınu büyütmeden canımı alma diye dua ediyorum daha küçücük ben olmazsam nasıl büyür kuzum:KK43:

Benim üç tane var daha şimdi ikisi ikiz dağa şimdi bi daha doğur anın diye söylendim bi baktım bu haber kuluçka makinesinin nine.Senin ne kadar yaşayacağım belli değil. Ama belli ki çocuk aşkı büyük rabbim ihsan etmis

Ben 50 yaşında Topağacı girerim nine daha çocuk yapio:işsiz:?

BEn bir tane yaptım da resmen çöktüm kadın 17.yi doğurmuş hem de kaç yaşında. Yani aklım dimam durdu tebrik etmek lazım aslında kadındaki yaşam azmine.

Yanlış yapmış ama kardeşleri bakacak mı acaba ona, yoksa kaç sene kendi bakabilecek ki zavallıya, ağlasa sesini bile duymaz kimbilir kulakları sağlam mı altını değiştirebilecek mi bakalım.

Ah nenem yaaa 38 de 2. yi doğuracam diye süründüm resmen. Sen nerene güvendin ki....Bunu doğurdun diye seni cennete de almayacaklar. Vay geldi sabi nin başına.....

Kadının torununu severken çekilen resimmiş bu.. Yalan haber olduğu söyleniyor her yerde..

UOTE="Caddy, post: 46444665, member: 372371"]İtalyan Anatolia Verdatella 101 yaşında doğum yaparak dünyanın en yaşlı doğum yapan kadını oldu. Hamileliğin gerçekleştirilmesi için gerekli olan yumurtalık nakli de Türkiye'de yapıldı.
Eki Görüntüle 1830533
101 yaşındaki Anatolia Verdatella yumurtalık nakli yaptırıp 17. çocuğunu dünyaya getirdi. Avrupa'da yasak olan cerrahi operasyon Türkiye'de özel bir klinikte gerçekleştirildi.

Hızlı hamile kalma Yolları için Tıklayınız.!!!

Doktorlar tarafından ilerleyen yaşında doğum yaptığı için eleştirilen İtalyan kadın, operasyonu gerçekleştiren doktorlara minnettar olduğunu söyledi. Gözyaşları içinde konuşan Verdatella "48 yaşımda yumurtalık kanserine yakalandığımdan beri doğum yapmadığım için kendimi işe yaramaz hissediyordum. Sanki sadece 16 çocuk doğurduğum için tanrı beni cezalandırıyordu. Ancak tanrı bir kez daha göstererek bana tekrar doğurganlık bahşetti " dedi.

Kocası 1998 yılında ölen kadın, sperm donörü yoluyla hamile kaldı. Verdatella'dan önce dünyanın en yaşlı annesi Güney Afrikalı Malegwale Ramokgopa'ydı. İddiaya göre, Ramokgopa 1839'da, 92. doğum gününü kutladıktan üç gün sonra ikiz bebekler dünyaya getirmişti.

Kaynak: milliyet.com.tr / Pembenar / Duygu Bay[/QUOTE]
Haber fake, aslı astarı yok. Asparagas olduğunu büyük gazetelerden öğrenebilirsiniz. Bu resimlerdeki kadınlardan biri torununu, diğeri torununun çocuğunu kucaklamış. Doğrusunu öğrenmek isteyenler araştırsın

48 yasindan beri cocuk doguramadigi icin ise yaramaz hissetmis kendini 101 yasinda dogurup ii b.k yemis senin kendine hayrin yok be

Türkiye de mi?
Bu haber gerçek mi,
resmen taşıyıcı annelik yapmış
nine...
Dünya nereye gidiyor
bir bilsem keşke!!

Ahh nine ahh sen ne yaptın ya.Bana 3 . doğurmak bile zor gelir sen 17.yi yapmışsın.yuhhhh be :KK12::KK12::KK12:

X