100lük şeker sonucum bi bakarmısınıs..

50'lik testin normal çıksaydı 100'lük istenmezdi. Arkadaşlarının belki 50'lik testleri normal çıkmıştır. Birde bu şeker yüklemesinde aile faktörü ve önceki gebelikte şeker olması de çok önemli bu anne adaylarına daha çok dikkat ediliyor. Bu senin ve özellikle de bebişinin sağlığı için yapılıyor eğer şeker varsa çünkü bu bebek için tehlikeli. Erken öğrenmek çok önemli... Ama şeker çıksa bile çözümü var ve hiç korkulacak birşey değil fakat bilmemek tehlikeli. Haberlerini bekliyorum.

arkadaşlar bugün yorgunluktan bittim.kollarım çok acıyor.sabah 8den akşam 4de kadar hastanede uğraştım.hastane kalabalık olduğundan sonuçlarımda geç çıktı.ama bütün bunlarada değdi.sonuçlarım normal çıktı.doktorum önemli olan bu 100grlık glikozdu dedi.allah'ıma şükür herşey yolunda.güzel kızımda bugün sevindiki tekmeleyip durdu.çok mutluyum tüm hamişlere sağlıklı günler diliyorum ve bana cevap yazan arkadaşlaradahihoyyytsüprizzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…