100 ya Rezzak ya Fettah mucizesi

100 ya Fettah ya Rezzak zikri ile bolluk bereket gelir. Ummadığınız yerlerden rızık kapıları açılır.
100 Ya Malikel Mülk Zül Celali vel ikram. Zikri de ona keza bolluk bereket zikridir.
Tecrübe edilmiş zikirlerdir; 10 kişilik bir grup olursak kâfi. Günlük 1 kişi niyetine okuyacağız. Katılmak isteyenler buyursun. Günlük herkes 100 ya Rezzak ya Fettah ve 100 Ya Malikel Mülk Zül Celali vel ikram' zikirlerini okuyacak. Kendisine okunduktan sonra listeden ayrılanlar vebal alıyor, ayrılacaklar baştan lütfen girmesin listeye sağlam bir ekip olalım 🌺🌺🌺🌺🌺🌺
Benide yazar mısın rabbim herkese hayır kapıları açsın

Dua sırası F FairyTale89 da. Duası :İsmim: Sibel
Allah’ım her güçlüğü kolay yapan tek sensin içinde bulunduğum sıkıntılı , zor geçen günlerimi tez zamanda atlatıp beni tez zamanda düzlüğe feraha çıkar.Fettah’sın tüm kapıları açansın Allah’ım.Çaresizliğime çare sadece sensin.Bana tüm kötülükleri yapan insanlar karşısında çıkacağım 4 mahkeme de yalvarırım beni haklı çıkar yüzümü güldür Rabbim. Aileme sağlık sıhhat hayırlı ömürler nasip et onları benim başımdan eksik etme bizlere hayırlı kapılarını aç Allah’ım.Bana tez vakitte hayırlı ,imanlı bir eş ile hayırlı bir yuva kurup anne olmayı nasip et Allah’ım.Dualarıma amin diyen kullarının da gönlündeki hayırlı dualarını kabul eyle Rabbim.(Aminnn) 🙏
@ferdaw
@Sealand
-Adel- -Adel-
@little bird
Sezinto Sezinto
@meltem1515515
@Kurkmantolumdnn
@orkide1453
@amine daiki
@Minnoskafa
@ayçöreği22
Okudum F fairtale Rabbim kabul etsin niyetini. Sıkıntılarını gidersin