100 ya Rezzak ya Fettah mucizesi

little bird little bird duasi : Allah’ım bana, aileme ve bu grupta duama katkıda bulunan herkese rızık kapılarını aç, kazancımızı hayırlısıyla arttır ve kazancımızla ihtiyacı olanlara yardım etmeyi nasip et. Bu sene gireceğim sınavda benim için en hayırlı ve en bol kazançlı olanı ilk seferde kazanmamı nasip et yarabbim. Önümüzdeki birkaç ay içinde istediğim gibi bir arabayı borçsuz, zararsız olabilecek en kolay yolla alabileyim. Ben ve ailem için hayırlı olan şeyleri yakınlaştırıp şerden uzaklaştır bizi Allah’ım. Hakkımızda kötü düşünen herkes misliyle karşılığını görsün. Çevremde gerçek dost diyebileceğim kişiler artsın ve hayırlısıyla da sevip sevileceğim bir eşim olsun inşallah. Yalnız sana sığınır yalnız senden isteriz, sonsuz merhametine sığınırız günahlarımızı affedip dualarımızı kabul et Rabbim. Amin. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻:nazar:
ferdaw ferdaw
Sealand Sealand
@adel8893
little bird little bird
Sezinto Sezinto
@meltem1515515
KurkmantoluS KurkmantoluS
@orkide1453
Aomine Daiki Aomine Daiki
Minnoskafa Minnoskafa
@ayçöreği22
Okudum Allah kabul etsin inşaallah

İki arkadaş için de okudum. Rabbim kabul etsin. Goldenpanthera Goldenpanthera

Arkadaşlar biliyorum benim sıram geçti ama iki gün sonra bir iş görüşmesine gideceğim, aylardır iş arıyorum ve bu şirket benim istediğim gibi bir şirket, benim için dua edebilirsiniz, görüşmem başarılı geçsin?

İki arkadaş için de okudum. Rabbim kabul etsin. Goldenpanthera Goldenpanthera

Arkadaşlar biliyorum benim sıram geçti ama iki gün sonra bir iş görüşmesine gideceğim, aylardır iş arıyorum ve bu şirket benim istediğim gibi bir şirket, benim için dua edebilirsiniz, görüşmem başarılı geçsin?
Ederim ben canım Allahım hayırla sonuçlandırsın gönlünce olsun inşallah ❤️🤗

X