100 kg ile spor salonuna gidilir mi?

berilcimcime_mom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2017
1
0
38
Merhaba

İnternette onca forum, site gezmedik yer bırakmadım. 114 kg yim. Diyetisyene gidiyorum ama bu sefer spor da yapmak istiyorum. Ama korkuyorum kalp krizi falan.

Bu kilo ile spor salonuna gidilir mi?

Tabiki gidilir cnm. Onlar kiloya göre program ayarlıyolar.
Mesela koşma vermiyoda
Yürüyüş veriyo orta tempoda. Ona ek mekik kelebek dambıl falan.
Umarım en kısa sürede alırsın sonucunu.

97 kiloyla zayıflamaya başladım , şu anda 89'um. Doktorum biraz daha hafifledikten sonra spor yaparsam daha iyi olacağını eklemlerimin zarar görmesini istemediğini söyledi. boyum 172 cm

Arkadaşımda kiloluydu. Önce diyet yaptirdi doktor biraz zayifladi. Simdi basit egzersizler ve yürüyüş verdiler. Hafif sporun cok faydasini goruyor. Sıkılaşarak zayifliyor. Sarkmada problem biliyorsunuz.

Boylelikle iyi gidiyor. Cok azimli kendi. Her gordugumde bi tık erimiş buluyorum. Kadın küçüldü resmen.

Başarirsin sende. Ama once profesyonel yardim al. Devlet hastanelerinde diyetisyenler var. Arkadasimda devlete gidiyor. Cok iyi bir doktora da denk geldi.

Kalbininde yorulmamasi lazim hemen spora baslama istersen. Biraz eri oyle.

Tabii ki gidilir. Ancak endişeleriniz varsa ilk doktorunuza danışın.
Spor salonuna gidemeseniz bile bir miktar kilo verene kadar yürüyüş yapmanın çok etkisi olacaktır.

tabiki de gidilir siz yeter ki istekli olun
zaten spor hocanız size gerekli testleri yapar ve bünyenize göre bir program yazar
belki ilk etapta bol bol yüzme antremanı verir size

97 kiloyla zayıflamaya başladım , şu anda 89'um. Doktorum biraz daha hafifledikten sonra spor yaparsam daha iyi olacağını eklemlerimin zarar görmesini istemediğini söyledi. boyum 172 cm

bir arkadaşımın diyetisyeni de hedeflediği bir kolaya gelene kadar sporu yasaklamıştı, ama sanırım yürüyüş veriyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…