% 100 El Yapımı Saf Banyo Sabunu

Ayy yarın mı : ) ben 18 Ocak diye hatırlıyorum nedense
Sanki doktorun benmişim gibi nasıl atıyosam artık

Amin Allah Ol desin yeter ki oluyo
Ablamın tüp bebek ikizleri oldu
Üçüncü beklemiyorduk normal yollarla sürpriz oldu bize
ne guzel allah bagislasin. insallah bende bu ay tup bebege basliycam.tek hayalim ikizim olsun.
sonra normal yolla gelen olursa kapiyi acik birakirim.ama hele bi ilki olsunda.
sizinde varmi?evlimisin?

Ayy yarın mı : ) ben 18 Ocak diye hatırlıyorum nedense
Sanki doktorun benmişim gibi nasıl atıyosam artık
normlde oyleydı
dun kontrolde doktor nst sonucuna gore hemen carsamba sabah dedı :)

cıpsını yemeyı bıle atlamamıssın
aklıma gelmısken bende yıyım
Sezeryanda akşam 10 dan sonra bişey yemeyin sabah ameliyat var diyolar ya
Ondan aklıma gelmişti 10 a kadar yedim de yedim
İyi ki de yemişim bi de ameliyattan sonra da 1 saat geçmeli diyorlar, bişey yedirmiyorlar

Ben çok istiyorum ama yurt dışındayım

Bebek geliyomus hadi hayırlısıBide BU Sabun isini ciddye aldığın için teşekkürler baya bilgilendim yeni gördüm konuyu 5 yaşında ki oğlumda doğuştan atopik dermatit var ne kullanSam böle bi günde senide meşgul ediyorum ama ayıpmı oldu

oyy kuzum benım allahım sıfasını versın
doktor ozel sampuan verdımı ?

Tek tesellim 1 yaşına gircek diğer oğlumda şimdilik bişe yok inşallah olmaz esimde de sedef çıkmaya başladı

iyi ve kolay doğumlar dilerim sana canım.

N nscckts sabunlarım geldiii dün!! Nasıl hızlı servis o Kullandım bile bu sabah, çok güzel, miss Ayrıca hediye sabunum için de çook teşekkürler

Senden haberler asıl!! Neler oldu? Geldi mi bebiş? İyisin inşallah, bizim bir el salla

Amin inşallah babe şampuan krem sebamed sabun kullandim hala kullanıyorum senin onerebilecegin bi sabun var mı?

Tek tesellim 1 yaşına gircek diğer oğlumda şimdilik bişe yok inşallah olmaz esimde de sedef çıkmaya başladı

çok geçmiş olsun bizim zetyinyağlı sabunu denemeni isterim hiç bir zararı yok fayfdasını bile görürsün

iyi ve kolay doğumlar dilerim sana canım.
cok tesekkur ederım canım evdeyım sımdı gayet ıyıyız :)

harıkayız :) evdeyız 2 gundur
yalnız kotu bı suprız yasadım ıyıkı sezeryan olmusum sag yumurtalıgım alındı 8cm lık kıstım varmıs hamılelık kıstıymıs oda aradan cıktı :)

allahım ısteyen herkese nasıp etsın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…