Mutfak Püf Noktaları 100 bitkisel meyve sebze arndrcs

Ben de okudum o yazıyı..Biraz da firma sahibinin ürün pazarlama mantığı olabilir?
Tabiki faydalıdır ama 2 tl lik sirkede aynı işlevi görüyorsa..Exsir e ne gerek var..

aynen şekerim..ürün pazarlama mantığı..üstelik rafta uzun süre kalan bir şeyin doğal olduğuna inanmamak lazım

bende bu ürün ile ilgili bir iş görüşmesine gidicem yrn.internetten okudum biraz araştırmak için gayet mantıklı geldi.sağlığımız için vericez o parayı sonuçta.

Son düzenleme:
önceden bende sadece sirkeli suda bekletiyordum ama exsir aynı reklamındaki gibi resmen parlatıyor ve kalıntı kalmıyor.ben çok memnunum sirkede aynı temizlik yokmuş..

ben de aldım ama en fazla bir kere kullandım. geçen gün de konuyla ilgili bir yazı okudum hatırlamıyorum nerde olduğunu. yüzeydeki kimyasal atıkları temizleyebilir, bunları sirke de gayet güzel temizler ama ya meyve sebzenin içine işlemiş olan kalıntılar ne olacak diyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…