Mutfak Püf Noktaları 100 bitkisel meyve sebze arndrcs

Teknolog

ŞÜPHECİİ.....
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
7.737
19
Merhaba arkadaşlar elma sirkesinden sonra şimdide %100 bitkisel sebze meyve atık arındırıcı çıktı...Henüz kullanmadım ama mantıklı geldi...

Sizlerinde bilgilenmesini istredim..Kullanan varsada tavsiyelerini tecrübelerini yazsınn sevgiler..a.s.

exsir ismi yazmayı unutmuşum tabikiikaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Environne diye bir ürünü eczanede görmüş hemen almıştım yaklaşır iki aydır kullanıyorum sirkeden farkı sirke böcekleri öldürmek ve mikrop kırmak dışına bir etkiye sahip değil yanlızz bu arındırıcılar sebze ilaçları kalıntılarından da arındırma özelliğine sahip.
Biraz köpürüyor ve bir kaşık kullanmak yetiyor 20 kilo sebze meyveyi aynı suda yıkayabiliyorsunuz.
Alışmam biraz zor oldu aslında çünkü köpürüyor biraz ondan biraz beklettikten sonra yne duruluyorum ben çok memnunum tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar elma sirkesinden sonra şimdide %100 bitkisel sebze meyve atık arındırıcı çıktı...Henüz kullanmadım ama mantıklı geldi...

Sizlerinde bilgilenmesini istredim..Kullanan varsada tavsiyelerini tecrübelerini yazsınn sevgiler..a.s.

Migros'da sebze reyonunda gördüm ben de fiyatı 15 tl, almaya niyetlendim eşim vazgeçirdi bir faydası olmayacağını düşünüyor biraz yaygınlaşsın kullananlar artsın yorumlardan sonra alabilirim belki , ben sirke kullanıyorum hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum, paylaşım için teşekkürler...a.s.

Bende sirke kullananlardanım ama buda mantıklı geldi.En kısa zamanda denemeyi düşünüyorum .Heleki yazda geldi meyve sebze bol olur. Deneyeleim bakalım.

100 de 100 doğal demesi güzell içinde meyve asitlerinden yapılma bir formülmüşş...sanırım elma sirkesininn bir veesiyonuu..kapital düzenn hemen işin parasall yönüne el atmışlarrkaydirigubbakcemile3

ben öğrenci evinde kalırken bi arkadaş vardı çok hassastı doktoru ona kırmızı haplar vermişti suya atıyordu
suda çözülünce kırmızı bi renk veriodu suya meyve ve sebzeleri yıkıyordu aynı bu exir gibi ama 3-4 tl lik bi ilaçtı ismini ne yazıkki hatırlamıyorum bende eczaneye sormayı düşünüyorum hamileyim çünkü ve gıdaları
kullanılmamış süngerle yıkıyorum tedirginlikten

exsirin sahibinin röportajı vardı geçen
teyzesi kanser olmuş doktor yiyeceklerdeki kalıntılardan demiş
ar ge de sirkenin ne kadar arındırdığına dair araştırma yaptırmış ve görmüş ki çok da önemli bir arınma sağlamıyor sirke
o halde ne arındırır diye araştırma yapmışlar gıda mühendisliğiyle birlikte ve ortaya exsir çıkmış
yüzde yüz arındırıyormuş patentini de almışlar ve yüzde yüz doğal ürünlerden
ben aldım hafta sonu ve kullanıyoruz
2 litre suya bir kapak koyup 3-4 dakika kadar içinde yeşillikler ya da meyveleri falan bekletip iyice yıkayıp kurutuyoruz
artık gönül rahatlığıyla yiyoruz

para tuzağı bunlar
migrosta 15 tl fiyatı var
şmdiye kadar kullanmadıkta öldük mü?
sirkeli suya atarım

Son düzenleme:
para tuzağı bunlar
migrosta 15 tl fiyatı var
şmdiye kadar kullandıkta öldük mü?
sirkeli suya atarım

bu konuda yanlış düşünüyorsun. ewt sirkeli su iyi ama yağlı tabakaya yapışan ilaç kalıntılar v.s. sirkeli su temizlemiyor. sırf sirkeye yatırırsan belki temizler. bu ürün gerçekten güzel biz hocalarımıza sorduk nasıl diye gerçekten güzel bir ürün ve içerindeki kimyasal bileşiklerde zararlı değil dediler. bende alacağım her vakit sebepsiz yere hasta olmaktan bıktım. ufak ufak yerleşip hasta olmamızı sağlıyor bu kalıntılar.

tanıdımmı vardı büyük markettede iddaalı olmalarıda güzel herkess politik cümleler kullanırken onlar 100de 100 diyorlar bencede denemeye değer biryerimiz incinmez sonuçtaa...

HErkesin fikrine saygılıyım
ama ben kımyasal olan bi urunle kımyasal artıkları arındırmayı yeterınce saglıklı bulmuyorum.
:1closedeyes:

HErkesin fikrine saygılıyım
ama ben kımyasal olan bi urunle kımyasal artıkları arındırmayı yeterınce saglıklı bulmuyorum.
:1closedeyes:

bence bir ürün rafta aylarca yada yıllarca duruyorsa ben o ürünün doğal olduğuna inanmam...orada aylarca/yıllarca dursun diye içine bişiler atıyorlar

kıslar ben bu ilacı denedim ilk defa bugün kaydirigubbakcemile2

ayıptır söylemesi ıspanakları attım içine, çamurlar dibe çöktü 3-4 dk sonra ama sıkı durun şimdi asıl işkence başlıo, durulamak çok zor. yani bence zor. huyluyum biraz, o köpürdükçe bana gelenler geldi. baya bi sudan geçirdim, sonunda farkettim ki musluktan akan suyun tazyikinden köpürüomuş kaydirigubbakcemile3 ama neticede 2 kere falan durulanıması gerekir.

tamam, kabul ediorum güzel temizlio, ama zor bu şekilde de durula durula, insan iice evham yapıo. bence o fiyata değmez ama belki sadece çiğ tüketilen meyvelerde kullanılabilir a.s

ben öğrenci evinde kalırken bi arkadaş vardı çok hassastı doktoru ona kırmızı haplar vermişti suya atıyordu
suda çözülünce kırmızı bi renk veriodu suya meyve ve sebzeleri yıkıyordu aynı bu exir gibi ama 3-4 tl lik bi ilaçtı ismini ne yazıkki hatırlamıyorum bende eczaneye sormayı düşünüyorum hamileyim çünkü ve gıdaları
kullanılmamış süngerle yıkıyorum tedirginlikten

o ilacı bana doktor ayaklarım çok terlediği için dezenfektan olarak vermişti :eek: ama prospektüsünde okumuştum sebze-meyve temizliğinde kullanılır vs die hatta çok şaşırmıştım kaydirigubbakcemile3

exsirin sahibinin röportajı vardı geçen
teyzesi kanser olmuş doktor yiyeceklerdeki kalıntılardan demiş
ar ge de sirkenin ne kadar arındırdığına dair araştırma yaptırmış ve görmüş ki çok da önemli bir arınma sağlamıyor sirke
o halde ne arındırır diye araştırma yapmışlar gıda mühendisliğiyle birlikte ve ortaya exsir çıkmış
yüzde yüz arındırıyormuş patentini de almışlar ve yüzde yüz doğal ürünlerden
ben aldım hafta sonu ve kullanıyoruz
2 litre suya bir kapak koyup 3-4 dakika kadar içinde yeşillikler ya da meyveleri falan bekletip iyice yıkayıp kurutuyoruz
artık gönül rahatlığıyla yiyoruz

Ben de okudum o yazıyı..Biraz da firma sahibinin ürün pazarlama mantığı olabilir?
Tabiki faydalıdır ama 2 tl lik sirkede aynı işlevi görüyorsa..Exsir e ne gerek var..

X